SANTRAL SESLENDİRME

Santral Seslendirme

IVR , Santral Seslendirme, Yabancı Dil alanlarında tüm ihtiyaçlarınızda teknolojiyi sonuna kadar kullanıyor, çözüm ortaklarımızla birlikte size Profesyonel Santral Seslendirme Hizmetleri sunuyoruz.

Santral kurulumu gerçekleştireceksiniz. Cihazınız hazır, ancak bu cihazı aktif kullanabilmek için santral sesine ihtiyacınız var. Bu konuda Sibel Seslendirme markası size yardımcı olacaktır. Profesyonel santral seslendirme metinleri, santral fon müzikleri ile ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Santral seslendirme örnekleri içerikleri ile ilgili geniş bir yazı okumaya hazırsanız, başlayalım.

Santral Seslendirmeleri Nasıl Hazırlanır?-Öncelikle sizlerden gelecek bilgiler ışığında santral seslendirme metinlerinizi hazırlıyoruz. Var ise sizden metin talep ediyoruz. Metin hazırlayamadıysanız  profesyonel metin yazarlarımız ihtiyacınıza göre örnek metinler ile size hizmet verecektir.

-Metninizin dil seçeneklerine göre ses örneklerini sunuyoruz. Yabancı dil seslendirmeleri arasında özellikle İngilizce santralseslendirme ve Arapça santral seslendirme tercih edilmektedir.

-Onayınız ile birlikte seçmiş olduğunuz seslendirme sanatçısı ile santral seslendirme örneği hazırlıyoruz.

-Seçmiş olduğunuz santral anons sesi için seslendirme sanatçımızın seslendirdiği demo onaylandıktan sonra stüdyoda kaydımızı alıp cihazınızın modeline uygun formatta sunuyoruz.

-Dilerseniz telefon santralleri konusunda sorun yaşamadan hizmet alabileceğiniz santral servis sağlayıcılar ile sizleri buluşturabiliyoruz. Bulunduğunuz şehirde bu konuda size destek sağlayabilecek ekip arkadaşlarımızla iletişim kurmanıza yardımcı oluyoruz.


santral-seslendirme-metinleri

Santral Seslendirme MetinleriSantral Seslendirme Metinlerinden bir örneği sizinle paylaşmak isteriz. Santral seslendirme metinleri hazırlayamadığınız durumlarda firmamız size destek sağlamaktadır. Profesyonel metin yazarlarımız, çalışmalarınızı ihtiyaçlarınıza göre kurgulayıp itinayla sunmaktadır. Gerek ip telefonlar için gerekse sanal santraliniz için uyumlu olacak senaryolarımızı sizler için hazırlıyor ve ihtiyaçlarınıza sunuyoruz. Ankara, İstanbul gibi büyükşehir illerimizde telefon santrallerine uyumlu olabilecek santral senaryolarını da beğeninize sunuyoruz. Santral seslendirme metni hazırlamak konusunda endişe etmeyin. Profesyonel ekibimiz bu konuda size destek verecektir. İşte Bu konuda hazır olan çalışma örneğimiz: 

Sibel Seslendirme, hoşgeldiniz. Dahili numarayı biliyorsanız lütfen tuşlayınız. Bilmiyorsanız, satış için 2, Muhasebe için 3, Teknik için 4, operatöre bağlanmak için lütfen bekleyiniz.

Sibel Seslendirme, hoşgeldiniz. Şu anda mesai saatleri dışındayız. Mesai saatlerimiz 9-18 saatleri arasındadır. Bizi aradığınız için teşekkür ederiz.

Genel anlamda içinde birçok detay barındırmaktadır. Anons konusunda bay bayan ve her dile hâkim seslendirme sanatçılarından oluşan kadrosuyla Santral Seslendirme Ajansımız, güçlü ve kurumsal bir referans listesine sahiptir.

Dünyanın en önde gelen havayolu, turizm şirketleri, otel ve dünyanın her ülkesine hizmet veren birçok önemli marka ve kurumun anons hizmetleri tarafımızca yapılmıştır. Türk Hava Yolları Kabin anonsları firmamız seslendiirme sanatçısı tarafından yapılmıştır.

Bu sektörde 20 yılı aşkın profesyonel iş gücüyle sektörün aranan şirketi haline gelen Seslendirme Ajansımız sizlere günümüz teknolojine uygun her format ve kalitede sunumlarına devam ediyor. Santral seslendirme metni çalışmaları için ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Santral Seslendirmelerinde Dikkat Etmemiz Gerekenler-Seslendirme Metnimizin anlaşılır, diksiyonu düzgün ve kurumsal ses tonuyla eğitimli sanatçılar tarafından seslendirilmesi

-Kullanılacak müziklerin desibellerinin çok yüksek olmaması.

-Kayıtların cihaza uygun formatta olması.

-Santral anonsu örneklerini mutlaka sipariş öncesinde dinlemeniz gerekmektedir. 

-Santral anonsunun seçtiğiniz müziğe uygunluğunu mutlaka değerlendirin. Sesin çok ciddi, müziğin ise çok canlı olmaması konusunda hassas olmalısınız.

-Santral karşılama metinlerinizde, bağlanacak dahililerin tamamının, müşterilerin istediği masalar olduğuna emin olun. İngilizce bilen biri ile konuşmak isteyen müşterinizin, bilmeyen bir masaya bağlanması sizi sıkıntılı bir duruma sürükleyebilir.

Hazır santral sesleri kullanmamakta fayda vardır. Hazır santral sesleri firmanızın içeriğini taşımayacağı için istediğiniz sıcaklığı vermeyebilir.

Santral Robot Sesleri seçimlerinizde, tüm bekletme anonslarını aynı sesten almaya özen göstermelisiniz. Bekletme anonsları ile karşılama ve mesai dışı anons sesleri farklı olunduğu zaman hatta bekleyen kişiye çok hoş olmayan bu değişik sesler rahatsızlık verebilir. Siparişlerinizi verirken mutlaka bekletme anonslarına da ihtiyacınız olduğunu belirtmelisiniz.

Destek hattı, tele pazarlama, IVR sesli yanıt sistemi, kurumsal karşılama anonsları, bekletme müziği, fon müziği, sesli mesaj ve birçok desteği sunan santrallerin anons hizmeti tarafımızca yapılmaktadır. Santral Anons kaydı yaptırmadan önce mutlaka yılların deneyimi Sibel Seslendirme' den destek isteyin.

Santral Seslendirme Yaptırmanın Hayatımıza Kolaylıkları-Santral Anons, daha çok müşteri hizmetleri bulunan veya canlı destek hat sistemini devrede tutan firmalar için kolaylık getiren bir hizmettir.

- Canlı destek hatları veya müşteri temsilcilerinin yoğunluğunda gelen diğer çağrıları bekletmek elbette çok kolay bir iş değildir. Bekletme müziği ve santral seslendirme hizmeti burada devreye girerek şirketlerin portföylerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermesine olanak sağlamaktadır.

Yabancı dilde alternatif dil seçeneklerimiz sırasıyla şu şekildedir: İngilizce, Fransızca, Arapça, Almanca, Çince, İtalyanca, İspanyolca, Farsça, Portekizce ve daha birçoğu…

Santral anonsu örneklerimizi playerlardan dinleyebilirsiniz. Fikir edinebilmek adına metinleriniz için demo ses sunabilmekteyiz. Bu konuda destek isterseniz mutlaka iletişim bölümünden bizimle irtibata geçin.

Santral Seslendirme Fiyatları


-Santral Seslendirmeleri için fiyat almadan önce ses kayıt anonslarını metin olarak hazırlamanız gerekmektedir.
Bu metinleri firmamıza mail olarak ilettikten sonra, metninize uygun olabilecek seslendirme sanatçılarımızın ses dosyalarını yani demolarını sizlere iletiyoruz.

-Firmanıza en çok yakışabilecek ses konusunda tercihinizi bize iletmeniz durumunda santral seslendirme fiyatını bir teklif olarak tarafınıza iletiyoruz. Santral seslendirme anonsu konusunda tecrübeli ekibimiz size yardımcı olacaktır.

-Seslendirmenlerimiz kısa zamanda mutlu sonuçlar almanızı sağlayacak profesyonel sonuçlarla sizlere sağlıklı sunumlar yapacaktır. Öncelikle demo seslendirmelerimizi iletiyoruz. Onaylamanız durumunda seslendirmelerimizi size iletiyoruz.

Sanal Santral

Yeni teknolojik gelişmelere ayak uydurmak, daha doğrusu teknolojinin nimetleri olarak adlandıracağımız bu durumdan faydalanmak, maliyeti minimuma çevirmek gibidir. Ip santraller, yani sanal santraller maliyeti neredeyse yüzde yüz azaltmaktadır. Ip santral kullanımı için gereken bir internet sağlayıcınız ve uyumlu bir ahize.

Zaman zaman firmalarımız sabit telefondan ziyade gelen tüm aramaları sadece cep telefonu üzerinden karşılayabiliyorlar. Bu sebeple, inanılmaz kullanışlı olan ip santraller, çağın en büyük icatlarından diyebiliriz.

Sibel Seslendirme ailesi olarak sanal santral seslendirme hizmetlerinde, santral metinleri, fon müzikleri aşamasında ücretsiz destek sağlamaktayız.

Santral karşılama anonsu örneklerimizi bay bayan alternatif anons seçenekleri ile web sitemiz üzerinde bulunan player aracılığıyla dinleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Seslendirme Ajansımız bu konuda ihtiyacınıza yönelik çözümler sunacaktır. Bizimle iletişime geçmek için lütfen iletişim bölümümüzdeki bilgileri kullanınız.