Adil Işık Santral Seslendirme

Yurt içinde 120, yurtdışında 45 satış noktasında hizmet veren Adil Işık, santral seslendirme projesi için kendisi gibi Türkiye’nin en kapsamlı ses bankasına sahip Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih etti.

Adil Işık Santral Seslendirme

ADİL IŞIK SANTRAL SESLENDİRME

Adil Işık’ın Santral Seslendirme projesinde özel ses bankamızdan kadın seslendirme sanatçısı Bahar görev aldı. Proje çok kısa bir sürede tamamlanarak yayınlandı.

Geçmişten günümüze modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen Adil Işık markası 1992 yılında moda ve perakende sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

Yurt içinde 120, yurtdışında 45 satış noktasında hizmet veren Adil Işık, her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesine bir yenisini daha ekleyerek kapsamlı santral seslendirme projesi için kendisi gibi Türkiye’nin en kapsamlı ses bankasına sahip Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih etti.

Eğer sizde santral seslendirme, IVR Seslendirme hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz destek ekibimiz sizi aydınlatmak için telefonun diğer ucunda sizi bekliyor. Burayı tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.