Arzum için Ivr ve Santral Seslendirme

Arzum için Santral Seslendirme ve Ivr Seslendirme projesinde, Türkiye’ deki 81 ildeki servis ağının adres ve telefon bilgileri tamamlandı.

Arzum için Ivr ve Santral Seslendirme

ARZUM SANTRAL SESLENDİRME - IVR SESLENDİRME

Arzum'un genel merkezi ve tüm teknik servislerinin iş akışını hızlandırmak, çalışanlarının verimliliğini, müşterilerinin memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak için tasarlanan santral projesi için Santral Seslendirme, Bayan Seslendirme Sanatçısı Bahar tercih edildi.

Arzum Türkiye'nin 81 ilinde bulunan yetkili satıcıları ve teknik servislerinin iletişim ağı için, Türkiye’nin Santral Seslendirme Markası, “Santral Seslendirme ” ile çalışmayı tercih eden uluslar arası firmalar arasında yerini aldı.

Türkiye’de yarım asırdır elektrikli ev aletleri sektöründe pazar lideri konumunda bulunan Arzum; Almanya, Azerbaycan, İran ve Irak başta olmak üzere 25 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Arzum, misyonu olarak belirlediği “en değerli elektrikli ev aletleri markası olma” kapsamında satış ve servis sonrası hizmetleriyle tüketicilerine destek olmaya devam etmektedir. TGI Global’in araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 10 markası arasında yer alan Arzum ürünleri, Türkiye’de 10 milyondan fazla evde kullanılmaktadır.

Arzum Markasının kapsamlı santral seslendirme projesi 2 iş gününde tamamlanarak teslim edilmiştir.

Sizde kurumsal santral seslendirmelerinizi profesyonel bir kadroya teslim etmek isterseniz, bizimle iletişim bölümümüzden bağlantı kurabilirsiniz.