Atlas Global Havayolları Ivr Seslendirme

Yolcu taşımacılığının değerli isimlerinden Atlas Global Havayolları Ivr seslendirme kategorisinde çalışmamız tamamlandı. Öncelikle Türkçe seslendirmeleri tamamlanan projemizin detayını sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Atlas Global Havayolları Ivr Seslendirme

ATLAS GLOBAL IVR SESLENDİRME CANLIYA ALINDI

Ivr seslendirme sunumlarında başarılı olan seslendirme ajansımızın bu ay ki değerli projelerinden biri daha hayata başladı. Yurtiçi ve yurtdışı seferleri ile, insanların seyahat etme ihtiyaçlarını karşılayan Atlas markası, Ivr seslendirme ihtiyaçlarınsa Sibel Seslendirme ile marka güvenilirliğini arttırdı. Hazırladığımız sesli yanıt sistemi canlıya alınarak müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya başladı.

Atlas Havayolları kurdurduğu sistemi ile kolay rezervasyon yapmayı, bilet değişim ve iptalleri ile sistemin doğru çalışması için ivr seslendirme metinlerini düzenledi. Bu konuda yoğun bir çalışma sonrası hazırlanan metinler, kısa zamanda okundu. Okuma sonrası yönergelere uygun gelecek şekilde edit işlemi yapılan Atlas Global seslendirmeleri, ivr sistemi doğru çalışacak şekilde düzenlendi.

atlas markası ivr seslendirme başarıyla tamamlandı

2001 yılında hizmet sunumuna başlayan Atlas markası, her geçen gün yolcuları için en yeni teknolojiyi sunuyor. Bu sunumlarını profesyonel ivr sistemini hazırlayarak sürdürdü. Ivr seslendirme hizmetinde ses seçimi olarak Bahar tercih edildi. Türkçe seslendirme ile Rusça sunumları ile, Sibel Seslendirme markanıza değer katar. Profesyonel seslerin bir araya geldiği seslendirme ajansımız, kurumunuzu en iyi temsil edecek ses kayıtlarını sizlere en kısa zamanda kusurusuz olarak sunmaktadır.