Avcılar Amerikan Kültür'ün Kapsamlı Santral Seslendirme Projesi Tamamlandı

Alanında uzman kadrosuyla dil eğitiminde çıtasını her zaman yüksek tutan Avcılar Amerikan Kültür Dil Kursu santral seslendirme konusunda da kaliteden taviz vermeyerek Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih etti.

Avcılar Amerikan Kültür'ün Kapsamlı Santral Seslendirme Projesi Tamamlandı

AVCILAR AMERİKAN KÜLTÜR SANTRAL SESLENDİRME

Avcılar Amerikan Kültür Dil Okullarının Santral Seslendirme projesinde kadın seslendirme sanatçılarımızdan Bahar görev aldı. Proje İngilizce Santral Seslendirme ve Türkçe olarak seslendirildi. Ve 1 iş günü içerisinde sorunsuz bir biçimde yayınlanması sağlandı.

Avcılar Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Modern Bilimsel Yöntemler ve Bilişim teknolojileri kullanarak Yabancı Dil Eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Avcılar Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.

Sizlerde “müşterilerinizi” klasik (mekanik) bir santral seslendirme ile karşılamak yerine; firmanızı, kurumunuzu, markanızı tanıtabilecek, eğer beklemeleri gerekiyorsa bu süreyi keyifle geçirebilecekleri size özel bir santral seslendirme ya da IVR seslendirme talebindeyseniz bizimle irtibat bölümümüzden iletişime geçebilirsiniz.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.