Avis'in İngilizce Santral Seslendirme ve IVR Seslendirme Projesini Tamamladık..

Avis 40 yıldır zirvede devam eden yolculuğuna bir zirve projeyle daha ivme kattı. Avis çalışmalarının yabancı ilişkiler ağı için tasarladığı İngilizce Santral Seslendirme çalışması için, Santral Seslendirme ile sözleşme imzaladı.

Avis'in İngilizce Santral Seslendirme ve IVR Seslendirme Projesini Tamamladık..

AVİS IVR SESLENDİRME VE SANTRAL SESLENDİRME

Avis Ivr Seslendirme Projesi Başarıyla Teslim Edildi. Avis markasının IVR Seslendirme ve Santral Seslendirme projelerinde Santral Seslendirme’nin İngilizce seslendirme kadrosundan Tuğba görev aldı. Proje 2 iş günü içerisinde tamamlanarak yayına başladı.

Avis'in 40 yıl önce başlayan hikayesi aslında Türkiye'de araç kiralamanın hikâyesidir. 40 yıl önce temelleri atılan bu sektör krizleri ve sayısız zorlukları aşarak bugünlerine gelmiştir. İlk ve öncü olmanın getirdiği sorumlulukla, Avis; 40 yıldır zirve yolculuğunu sevgiyle, mutlulukla ve güvenle sürdürmektedir. Sağladığı müşteri memnuniyeti ile müşterileri tarafından zirvede tutulmakta ve ödüllerle başarılarını taçlandırmaktadır.Geliştirdiği yeni konseptler ve işbirlikleriyle sektörün ve bu sektörü besleyen diğer sektörlerin gelişmesinde önemli katkı sağlamaktadır. Koç grubundan aldığı güçle gerçekleştirdiği global başarılar ile Avis ülkeleri içinde bambaşka bir yerde konumlanmaktadır.

Avis 40 yıldır zirvede devam eden yolculuğuna bir zirve projeyle daha ivme kattı. Avis çalışmalarının yabancı ilişkiler ağı için tasarladığı İngilizce Santral Seslendirme çalışması için, Santral Seslendirme ile sözleşme imzaladı. Sizlerde “müşterilerinize” klasik (mekanik) bir karşılama yerine; firmanızı, kurumunuzu, markanızı tanıtabilecek, dünyanın tüm dillerinde o dili ana dili gibi konuşabilen BULUTFON seslendirme sanatçıları ile eğer beklemeleri gerekiyorsa bu süreyi keyifle geçirebilecekleri size özel bir santral seslendirme ya da IVR seslendirme veya metin yazımı talebindeyseniz bizimle irtibat bölümümüzden iletişime geçebilirsiniz.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.