Budget'in İngilizce IVR Seslendirme ve Santral Seslendirme Çalışmasını Tamamladık

Budget; kurmuş olduğu iletişim ağının İngilizce santral seslendirmeleri için Türkiye’nin en kıdemli seslendirme ajansı Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih eden dünya markaları arasında yerini aldı.

Budget'in İngilizce IVR Seslendirme ve Santral Seslendirme Çalışmasını Tamamladık

BUDGET SANTRAL SESLENDİRME VE IVR SESLENDİRME

Budget, dünyanın en büyük araç kiralama markalarından birinin gücünü, ayrıntılı yerel bilgi, esneklik ve ödediğiniz parayı ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde değerlendirmenizi sağlayan hizmetle birleştirmektedir.

1958’de kurulan Budget Rent a Car markası, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Zodiac Europe Ltd.’e aittir (Avis Budget EMEA Ltd’nin bir bağlı şirketi). Budget ofislerinin bazıları bu şirkete aitken bazıları da bölgenin dört bir yanındaki yerel işletmecilerce franchising yöntemiyle işletilmektedir. Küresel ağı, günümüzde 3400’den fazla ofisi ile 128 ülkede hizmet vermekte olan Budget; kurmuş olduğu iletişim ağının İngilizce santral seslendirmeleri için Türkiye’nin en kıdemli seslendirme ajansı Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih eden dünya markaları arasında yerini aldı.

İNGİLİZCE IVR SESLENDİRME

Budget’in İngilizce IVR Seslendirmeleri ve Santral Seslendirmelerinde; İngilizce seslendirme kadromuzdan Tuğba görev aldı. Proje 3 iş günü içerisinde kusursuzca tamamlanarak teslim edildi.

Sizlerde kurumunuzda çalışanlarınızın iş akışlarını hızlandırmak, santral kayıtlarınızı robotik bir ses kaydından müşteri odaklı bir “karşılamaya” taşımak, yabancı müşterilerinize yine onların ana dilinde özel bir karşılama hazırlamak istiyorsanız; Sesli Yanıt Sistemlerinde Santral Seslendirme olarak, tüm dünya dillerini kapsayan profesyonel seslendirme sanatçısı kadromuzla ve ışık hızındaki hizmet anlayışımızla sizin için buradayız.

Her türlü seslendirme projenizde sizin için çalışmaya hazırız, bizimle iletişime geçebilmek için irtibat bölümümüzden bizlere ulaşmanız yeterli.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.