Bukoli'nin Santral Seslendirme Çalışması Işık Hızında Tamamlandı..

Teslimat sektörüne yepyeni bir soluk getiren Bukoli markası iş akışlarını hızlandırmak, müşterilerinin beklentilerine ışık hızında yanıt vermek için Türkiye'nin en geniş ses yelpazesine sahip Santral Seslendirme şirketi ile çalışmayı tercih etti.

Bukoli'nin Santral Seslendirme Çalışması Işık Hızında Tamamlandı..

BUKOLİ SANTRAL SESLENDİRME

Bukoli için müşterileri değerlidir ve bu bağlamda santral seslendirme konusunda titiz bir seçim yaptı. Bukoli santral seslendirmelerini Bahar tamamladı.

Borusan Lojistik İnovasyon Ekibi tarafından geliştirilen Bukoli, internet alışverişi yapan kullanıcıların evde veya ofiste siparişlerini bekleme problemine son vermek, esnaftan oluşan teslim noktalarına ek gelir imkanı sunmak ve e-ticaret firmalarına alternatif bir teslimat seçeneği sunmak amacıyla geliştirilmiştir. Bunların yanı sıra, Türkiye’de ilk defa kullanılan akıllı makinelerle sektöre teknolojik yepyeni bir teslimat modeli sunmaktadır. Kullanıcı ister yolunun üstündeki esnaftan ister merkezi noktalardaki akıllı makinelerden gece gündüz, hafta içi hafta sonu demeden ürününü teslim alabilmektedir.

Bukoli firmasının santral seslendirme projesi sadece 1 iş günü içerisinde tamamlanarak teslim edildi. Sizde kurumunuzu temsil edecek marka sesinizi belirlemek ve müşterilerinize benzersiz bir santral karşılama anonsu hazırlamak istiyorsanız. Bunun için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli.