Çalık Holding Santral Seslendirme Projesi Tamamlanarak Yayına Başladı

Çalık Holding müşteri ve iştirakçi ilişkilerinin belkemiğini oluşturan santral seslendirme sistemi için Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih eden dünya markaları arasında yerini aldı.

Çalık Holding Santral Seslendirme Projesi Tamamlanarak Yayına Başladı

ÇALIK GRUP SANTRAL SESLENDİRME

Sahip olduğu köklü kurumsal yapısı, zengin kurum kültürü, yüksek nitelikteki insan kaynağı, öncü girişimleri, yenilikçi yaklaşımları ile tüm iş kollarında çalışmalarına devam eden Çalık Holding müşteri ve iştirakçi ilişkilerinin bel kemiğini oluşturan santral seslendirme sistemi için Sibel Seslendirme ile çalışmayı tercih eden dünya markaları arasında yerini aldı.

1930'lu yıllardan bu yana ticari faaliyetleri devam eden Çalık ailesinin bir mensubu olan Ahmet Çalık'ın girişimleriyle 1981 yılında temelleri atılan Çalık Holding, halihazırda enerji, telekom, tekstil, inşaat, finans ve madencilik sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye'nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan Çalık Holding, 17 ülkede yaklaşık 24 bin kişiye istihdam sağlamaktadır. Orta Asya, Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika'daki öncü Türk yatırımcılardan biri olarak faaliyetlerini sürdüren Grubun yıllık konsolide aktif büyüklüğü 7,5 milyar Amerikan Doları mertebesindedir. Dünyanın çeşitli bölgelerinde süre gelen faaliyetleri çerçevesinde itibarı, güvenilirliği ve güçlü finansal yapısı ile tanınan Çalık Holding, dünyanın önde gelen şirketleri ile uluslararası işbirliği içerisindedir.

Sizlerde kurumunuzun- kuruluşunuzun IVR Seslendirme, Santral seslendirme projelerini Türkiye’nin en iyi seslendirme kadrosuna sahip bir ajansa teslim etmek isterseniz bizimle iletişim bölümümüzden bağlantıya geçebilirsiniz. Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.