Cevahir Hotel Santral Seslendirme

Müşterilerinizi profesyonel santral seslendirmeleri ile karşılamak ister misiniz? Cevahir Hotel tercihini Sibel Seslendirme' den yana kullandı.

Cevahir Hotel Santral Seslendirme

BİZ CEVAHİR HOTEL İSTANBUL SANTRAL SESLENDİRME

Cevahir Hotel için stüdyodaydık. Öncesinde ses seçeneklerini dinlemek isteyen firmamızın metnine uygun sesleri müşterimize dinlettik. Santral seslendirme ihtiyaçlarında kullanılmak üzere seçilen ses sonrasında çekim gününe karar verdik ve hızla hizmetimizin kaydını tamamladık!

104 Oda, 6 Toplantı Salonu, klasik ve modern mimarinin bir arada kullanıldığı misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi sunan Biz Cevahir Hotel İstanbul Santral seslendirme için Emel Hanım’ı tercih etti.

Açıldığı 2013 yılından bugüne yerli ve yabancı misafirleri için konforun ve huzurun adresi haline gelen Biz Cevahir Hotel; içinde kütüphanesi olan ender otellerden biridir.

Ses geçirmeyen odalarında kişisel iklim kontrolü, bulaşık makinesi ve su ısıtıcıları da bulunan Biz Cevahir Hotel İstanbul konuklarına huzurlu bir konaklamayı ve konfor içinde rahatlamayı vaat ediyor.
santral seslendirmelerinde cevahir hotel için mikrofondaydık
SANTRAL SESLENDİRMELERİ

Kurumlara ve kuruluşlara özel hazırlanan Seslendirme Metinlerini değerlendirirken sadece metin içeriği değil, o seslendirme metnine hayat verecek olan seslendirme sanatçılarının da ses rengi ve tınısı önemlidir. Bu anlamda hem Türkçe hem de Ingilizce olarak santral seslendirme metinleri hazırlandı. Metinler içerisinde firmayı aran kişiyi hatta çok fazla bekletmeyecek bir dil kullanıldı.

Kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Biz Cevahir Hotel İstanbul; santral seslendirme alanında profesyonelliği kendisine misyon edinmiş olan Sibel Seslendirme ile çalışarak seslendirme sanatçısı Emel Hanımı tercih etmiştir.

Biz Cevahir Hotel İstanbul için Sibel Seslendirme yazar ekibi tarafından hazırlanan santral seslendirme metinleri; prodüksiyon amiri tarafından incelenmiş ve hemen ardından stüdyo aşamasına geçilmiştir. Emel Hanım’ın okumalarını gerçekleştirdiği bu projemizde de söz verdiğimiz gibi 1 iş gününde teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Sibel Seslendirme

“Geleceği Seslendiriyoruz.”