Dışişleri Bakanlığı Santral Seslendirme

Kurumsal santral seslendirme projeleri arasında Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı anonslarını gerçekleştik.

Dışişleri Bakanlığı Santral Seslendirme

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI SANTRAL SESLENDİRME

Sibel Seslendirme Türkiye' nin kurumsal firmalarınını sesi olmaya devam etmektedir. Dışişleri Bakanlığı santral seslendirme projesi başarılı bir şekilde yayına alındı. Türkçe ve İngilizce seslendirmesi tamamlanan projemiz için Behice mikrofon başındaydı.

Santral seslendirme metinleri bize ulaştırıldığında öncelikle kurumsal sesler arasında ses demolarını kurumumuz ile paylaştık. Yetkili kişiler seslendirmenler arasında kurumu en iyi temsil edebilecek ses olan Behice yönünde seçimlerini yaptılar. Ardından seslendirmenimizden stüdyo için randevu aldık. Ertesi gün okumalara başlanan santral seslendirme metnimiz, kısa bir süre sonra tamamlandı. Kurumumuzun istediği formatta sunduğumuz sesimiz, şimdi canlıya alındı.

santral seslendirme hizmetleri arasında bulunan dışişleri bakanlığı anonsları tamamlandı

Hem Türkçe hem de İngilizce olarak seslendirme işlemini tamamladık. Bu konuda daha detaylı bilgi isterseniz iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Hem santral seslendirme hem de robot operatör seslendirmelerinde sizlere hizmet sunan firmamız, kısa zamanda ihtiyacınız olan anonsları sistemlerinize entegre edebiliyoruz. Bu konuda teknik ihtiyaçlarınızda sizi yönlendirebileceğimiz, güvenle hizmet alabileceğiniz firmalarımız bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız dahilinde bağlantı kurmanıza yardımcı olabilmekteyiz.

Profesyonel santral seslendirme ihtiyaçlarınız için Sibel Seslendirme markasına inanın!