Estpoint Santral Seslendirme

Estpoint santral seslendirmeleri için mikrofon başındaydık. Kurumumuz hem mesai içi hem de mesai dışı anonsları ihtiyacını bizimle karşıladı.

Estpoint Santral Seslendirme

ESTPOİNT SANTRAL SESLENDİRME

Kurumsal firmaların çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Santral seslendirme hizmetinde bu hafta başarılı bir şekilde teslim ettiğimiz kurumumuz Estpoint Estetik merkezi bulunuyor. Hem mesai içi hem de mesai dışı anonsları için ihtiyaçları karşılanan anonslarımız, ses seçimi sonrasında hemen okundu. Aynı gün iş teslimi yaptığımız firmamızın daha sonrasında değişen metinlerinde kendilerine yardımcı olduk.

Medikalpark bünyesinde bulunan Estpoint, yoğunlukta kadın müşteri portföyüne hitap etmektedir. Alanında en son teknolojik ürünlerle hizmet veren firmamız, bir çok şubesi ile hizmetinizde. Teknolojik ürünleri takip ederek kaliteli hizmet sunan Estpoint Estetik, müşteri ve çalışanları arasında en iyi bağlantıyı kuracak olan çağrı merkezi sesini kurumumuzdan temin etti. Ana karşılama anonslarında santral seslendirmelerinde çeşitli departmanlara yönelik oluşturulan metin, iç anonslar ile en doğru kişiye yönlendirilmesi konusuda destek sağlamaktadır. Santral seslendirme hizmetinin amacı, müşterinin aradığı en doğru kişiye ulaşabilmesi. İşte bu amaçla kurulan çağrı merkezi anonsları ihtiyaçları karşılamayı başladı.