Ets Tur Santral Seslendirme

Tatil planlarınız olduğunda ilk akla gelen organizasyon firması Ets Turizm santral seslendirme hizmet tamamlandı. Çalışmamızı 2 dilde seslendirdik. Santral seslendirme metinlerinin kurumumuza ulaşması ile başlayan süreç, bir haftada tamamlandı.

Ets Tur Santral Seslendirme

ETS SANTRAL SESLENDİRMELERİ

Genel merkez santral seslendirmeleri kurumun ihtiyaçları doğrultusunda yapıldı. Ets için Türkçe ve İngilizce okumaları tamamladık. Profesyonel seslendirme sanatçılarımızdan Emel bu çalışma için mikrofon başındaydı.

Yaptığı anlaşmalar ile müşterilerine sürekli daha uygun ve konforlu tatil imkanı sunan Ets, gerek kültür turları gerekse yurtiçi yurtdışı, gemi turları ile, tatil yapmak isteyenlerin ilk baktıkları firmadır. Bütçelere göre ve puanlamalara göre otel sıralamasına ulaşabilirsiniz.

Santral seslendirme her kurumun bir ihtiyacı. Küçük bir işletme bile olsa, müşterilerini karşılayan güzel bir telefon sesi, telesekreter sesi işletmeye her anlamda kurumsallık anlamında öne taşıyacaktır. Yanlış aramalar ile, telefona çıkan kişinin iletişimde harcadığı zamanı da azaltacaktır.
ETS santral sistemi kurulduktan sonra ses seçimi için bizimle iletişime giren yetkililer, seslendirme sanatçılarımızı dinlemek istedi. Ets santral seslendirme metnini gördükten sonra, o metni okuyabilecek sesleri firmamız ile paylaştık. Kurumumuz Emel sesi ile devam etmek istedi. Santral fon müziği konusunda kendi müziklerini kullanmak isteyen Ets, kendilerine bağlı diğer acentaların seslendirme hizmetini Sibel Seslendirme ile tamamlayacağını bildirerek mutlu ayrıldı.