Euler Hermes'te Santral Ağı İçin Santral Selendirme'yi Tercih Etti

Dünyada 200’den fazla ülkede müşterilerine destek vermekte olan Euler Hermes özel olarak tasarladığı santral seslendirme ağı için Santral Seslendirme’yi tercih eden dünya devleri arasında yerini aldı.

Euler Hermes'te Santral Ağı İçin Santral Selendirme'yi Tercih Etti

EULOR HERMES SANTRAL SESLENDİRMELERİ

Euler Hermes’in çalışanlarının iş akışlarına hız kazandıran, müşterilerine profesyonel bir santral karşılama sunmasını sağlayan, Santral Seslendirme projesinde Santral Seslendirme kadın seslendirme sanatçılarından Behice görev aldı. Euler Hermes markasının santral seslendirmeleri Türkçe ve İngilizce olarak seslendirilerek başarıyla tamamlandı ve kısa süre içerisinde teslim edildi.

2005 yılında Koç Allianz Sigorta işbirliğiyle Türkiye pazarına giren Euler Hermes, Türkiye'deki risk yönetimi ofisini 2007 yılında İstanbul’da açmıştır. 2010 yılında sigorta lisansı alarak Türkiye’de sigorta şirketi olarak faaliyet göstermeye başlayan Euler Hermes, müşterilerini 200’den fazla ülkede ticari ve politik risklere karşı korurken, yurtiçi ve yurtdışı ihracata dayalı işlemler için hizmetler sunmaktadır.

Sizlerde dünyanın önde gelen kurum ve kuruluşları gibi Santral sisteminizi profesyonel olarak yenilemek yada değiştirmek istiyorsanız, Santral Seslendirme ekibi olarak biz dünyanın her dilinde ana dilinde seslendirme yapan seslendirme sanatçılarımız, işinde uzman ve titiz olan prodüksiyon ekibimizle sizin için buradayız.

Santral Seslendirme iş örneklerimizi burayı tıklayarak dinleyebilir, bizimle iletişim bölümümüzden irtibata geçebilirsiniz.