Evidea Santral Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

Evidea, her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesine bir yenisini daha ekleyerek kapsamlı santral seslendirme projesi için kendisi gibi Türkiye’nin en kapsamlı ses bankasına sahip Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih etti.

Evidea Santral Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

EVİDEA SANTRAL SESLENDİRME

Evidea’nın Santral Seslendirme projesinde özel ses bankamızdan kadın seslendirme sanatçısı Bahar görev aldı.Proje çok kısa bir sürede tamamlanarak yayınlandı.

Evidea.com, Timur Tandoğar ve Tuğberk Keselioğlu’ nun iki ortak olarak Malzemem.com’u kurması ile başlamıştır. Malzemem.com, daha çok endüstriye hitap eden bir site olarak hazırlanarak ilk satışını 2008 yılında gerçekleştirmiştir.

Sonrasında müşterilerinin taleplerine göre kapsamını değiştirmeye karar vererek yapı market konsepti ile devam etme kararı almıştır. İlk yatırımın ardından hedef kitlemizi internet kullanıcıları olarak belirledi ve isimlerini Evidea olarak değiştirmiştir.

Şu an toplam olarak 60.000 ürünü ve yüzlerce çalışanı bulunmakta olan Evidea, her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesine bir yenisini daha ekleyerek kapsamlı santral seslendirme projesi için kendisi gibi Türkiye’ nin en kapsamlı ses bankasına sahip Santral Seslendirme ile çalışmayı tercih etti.

Eğer sizde santral seslendirme, IVR Seslendirme hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz destek ekibimiz sizi aydınlatmak için telefonun diğer ucunda sizi bekliyor. Burayı tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.