Göçtur Ivr Seslendirme

1987 yılından bu yana turizm sektöründe bulunan Göçtur Ivr çalışmaları tamamlandı.Göçen ailesinin 1987 yılında kurduğu Göçtur, Kuşadası' nın en konforlu otellerinin sunumunu yapmaktadır.

Göçtur Ivr Seslendirme

GÖÇTUR IVR SESLENDİRME

Ivr seslendirme kategorisinde hizmet sunmaya devam ediyoruz. Bu haftaki projemiz Göçtur idi. Göçtur için hazırlanan sesli yanıt sistemi için anonslarımızı teslim ettik. Metinleri bize uolaştıktan kısa zaman sonra anonslarına kavuşan Göçtur, sistemlerinde anonslarımızı kullanmaya başladı.

Göçtur Ivr seslendirme için sürecimiz metinlerin elimize ulaşması ile başladı. Firmamız için uygun gelebilecek seslendirme sanatçımızın örnek okumasını dinlettikten sonra, onayını aldık. Ve bize iletilen ivr seslendirme metnimizi okumak için stüdyomuza girdik. Ses kayıt işlemimiz aynı gün tamamlandı. Müşterimiz sesi dinleyip onaylandıktan sonra Ivr seslendirmemiz firmamızın sistemine entegre edildi. Santral seslendirme fon müzikleri arasında çok güzel bir müzik seçimi ile, bekletme anonslarını tamamladık.

Profesyonel ivr seslendirme ile sesli yanıt ihtiyaçlarına kısa zamanda yanıt veren Santral Seslendirme' de kurumunuzu temsil edebilecek bir çok ses seçeneği bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeler arasında telefon sistemleri arasında en kullanışlı çözümlerden birisidir. Ses seçeneklerini kadın ya da erkek olarak değerlendirebilirsiniz. Bu tamamen kurumunuzun altyapısı ile alakalıdır.