Greyder Santral Seslendirme Projesi Yayına Başladı..

En dinamik marka Greyder, müşteri hedef kitlesi için, sınırın ötesine geçen bir iletişim ağı kurabilmek adına geliştirdiği yeni santral ağ sistemi için Santral Seslendirme’yi tercih etti.

Greyder Santral Seslendirme Projesi Yayına Başladı..

1994 yılında kurulan Greyder; tüketicisiyle buluştuğu ilk günden bu güne, sağlamlık, kalite ve dinamizmle özdeşleşen, ailenin her bireyi için ürünler sunan, en çok da gençlerin dilinden anlayan popüler bir marka olmayı başarmıştır.
Greyder sıra dışı mağazacılık konsepti, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışında ilk tercih edilen isimdir.

Greyder şık tasarımlarının yanı sıra fonksiyonel ürünleri ile de müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır. 
Ağır kış koşullarına, uzun yürüyüşlere, hassas ayaklara ve sıcak yaz günlerine göre özel olarak tasarlanan modelleri şık tasarımlarla sunan Greyder aksesuarlarıyla da şık koleksiyonlara imza atmaktadır. 

Kendini sürekli yenileyen ve tüketicisine her daim hayal ettiğini sunan en dinamik marka Greyder, müşteri hedef kitlesi için, sınırın ötesine geçen bir iletişim ağı kurabilmek adına geliştirdiği yeni santral ağ sistemi için Santral Seslendirme ’yi tercih etti. 

Greyder’in kapsamlı santral seslendirme projesinde Santral Seslendirme ekibinden Olivia görev aldı. Proje 2 iş günü gibi kısa bir sürede tamamlanarak yayınlaması sağlandı.

Sizlerde santral seslendirme (IVR Seslendirme) projelerinizde Türkiye’ nin ve dünyanın en profesyonel seslendirme sanatçılarıyla çalışmak ek olarak tüm dünya dillerinde bir santral karşılamasına sahip olmayı arzu ediyorsanız biz sizin için bunu ve daha fazlasını yapabiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 

Sizinle çalışmak ve santralinizi emsalsiz kılmak için buradayız.