Gulf Sigorta Santral Seslendirme

Gulf Sigorta Santral Seslendirme projesi hayata alındı. Karşılama anonsları, bekletme anonsları ve mesai dışı anonsları tamamlanan projemizin detaylarını sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Gulf Sigorta Santral Seslendirme

GULF SİGORTA SANTRAL SESLENDİRME

Gulf sigorta çağrı merkezleri ve santral seslendirme projeleri canlıya alındı. Karşılama ve mesai dışı anonsları Türkçe olarak seslendirilen projemiz 1 iş gününde yayına alındı.

- 1962 yılında atılan şirket temelleri ve günümüzde 9 farklı ülkede faaliyetlerini sürdüren Gulf insurance group k.s.c.p. kısaca Gulfs Sigorta Santral seslendirme projesi için Bahar Hanım’ı Tercih etti.
sigortacılık sektörünün büyüyen yıldızı Gulf santral seslendirme yayında
Her Seslendirmenin Hikayesi Sesimize Yansır

- Uluslararası kurum ve kuruluşların tercihi haline gelen Sibel Seslendirme; Gulf Sigorta Santral Seslendirme projesinde de tüm seslendirme projelerimiz gibi güzel ve keyifli bir hikayesini yarattık.

- İş Teslim tarihi bir gün olarak belirlenen ve yapılan toplantılar neticesinde belirlenen Seslendirme Metinleri hazırlanmış ve müşteriye sunularak “olur” alındıktan sonra Gulf Sigorta A.Ş. santral seslendirme projesi için Bahar Hanım mikrofon başına geçti. Ve her zamanki gibi tecrübesini konuşturarak tüm beğenileri üzerine topladı.

- Sibel Seslendirme Dünyayı seslendirmeye devam ediyor.