Hilton Santral Seslendirme

Hilton Otel Zinciri, anons sistemlerini yavaş yavaş değiştiriyor. Bu anlamda seslendirme ayağında bulunan Sibel Seslendirme ekibinin birbirinden profeyonel seslendirme sanatçıları Hilton için mikrofon başındaydı.

Hilton Santral Seslendirme

HİLTON SANTRAL SESLENDİRME

Hilton santral seslendirmelerinde, bir çok otel seslendirmelerini Sibel Seslendirme ile tamamladı. Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye' nin bir çok şubelerinde santral anonslarını tamamladık.

Santral seslendirme
metinlerimiz, öncelikle Hampton Zeytinburnu için geldi. Seslendirme sanatçımız Emel Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde seslendirmeyi tamamladı. Hilton Garden In İstanbul için ise, yine Sevgili Emel mikrofon başındaydı. Keyifli geçen seslendirmeler, ufak tefek revize seslendirmeler ile tamamladı. Hampton Kayaşehir için bu defa Nagihan mikrofon başındaydı. Kısa sürede tamamalanan santral seslendirme projemiz, Hilton Gaziantep ile devam etti. Gaziantep çalışmamızı da Nagihan seslendirdi.

Hilton Garden In için ise, Konya, Şanlıurfa, Mardin, Kütahya ayakları için Behice mikrofon başındaydı. 4 farklı santral için seslendirme işlemimiz kısa sürede tamalandı. Seslendirmelerimiz Türkçe ve İngilizce olarak istendi. Santral Seslendirme konusunda marka tescili bulunan Sibel Seslendirme, projeleriniz için en doğru seçim.