Hopi Markasının Santral Seslendirmelerini Başarıyla Tamamladık...

Teknolojinin alışveriş anlayışında yaptığı en büyük devrim olan Hopi Markası Santral Seslendirme şirketimizle sözleşme imzalayarak tüm santral seslendirme hizmetleri için bizimle çalışmayı tercih etti.

Hopi Markasının Santral Seslendirmelerini Başarıyla Tamamladık...

HOPİ SANTRAL SESLENDİRME VE METİN ÖRNEKLERİ

Türkiye' nin markalarının ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam ediyoruz. Santral seslendirme metinleri konusunda güçlü ekibimiz Hopi markası için harika bir metin yazdı. Kurumsal kimliğini güçlendirecek santral seslendirme projesine uygun metinlerimiz şimdi yayında!

Alışverişin yeni icadı olarak literatüre giren Hopi, kişiselleştirilmiş alışveriş deneyimi sunan bir mobil uygulamadır. Türkiye’nin halka açık en büyük gıda ve elektronik dışı perakende grubu olan Boyner Grup tarafından 2015 yılında kullanıcılarına, hayat tarzlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına uygun kampanyaları iletir ve kullanıldıkça alışveriş deneyimini zenginleştirerek alışveriş konusunda ihtiyaç duyulabilecek rehberliği sunmaktadır.

Giyimden teknolojiye, seyahatten gıdaya birçok farklı sektörden markalarla işbirliği yaparak kullanıcılarına ve iş ortaklarına hizmet vermektedir.

Teknolojinin alışveriş anlayışında yaptığı en büyük devrim olan Hopi Markası Santral Seslendirme şirketimizle sözleşme imzalayarak tüm santral seslendirmeleri için bizimle çalışmayı tercih etti.

Hopi’nin santral seslendirme projesinde Santral Seslendirme ses bankamızın özel ses kategorisinde bulunan kadın seslendirme sanatçılarımızdan Bahar görev aldı. Santral Seslendirme projesi 1 iş günü gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanarak teslim edildi.

Sizlerde markanızın santral sesi benzersiz olsun, fark yaratsın, rakiplerini sollasın istiyorsanız; Santral Seslendirme olarak biz güçlü ses bankamız ve profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Şimdi size Hopi için hazırlanan metin örneklerimizi iletiyoruz. 

“Hopi müşteri hizmetlerine hoş geldiniz. Müşteri Temsilcilerimize sabah 09:00 gece 22:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri Temsilcilerimize sesli mesaj bırakmak için lütfen 1’i tuşlayınız. Bizi aradığınız için teşekkür ederiz.”

“Migros’ta yapmış olduğunuz Hopi kampanyalı alışverişlerinizde Paracıklarınız alışverişinizden 24 saat sonra Hopinize yüklenmektedir.”