Hopi Santral Seslendirme Projesini Başarıyla Tamamladık.

Kişiselleştirilmiş bir alışveriş sistemi olan Hopi müşterileri ile kurduğu teknolojik bağın sesi olarak Santral Seslendirme markasını tercih etti.

Hopi Santral Seslendirme Projesini Başarıyla Tamamladık.

Hopi Santral Seslendirme


Hopi için mikrofon başındaydık. Hopi marka sesi için bir çok santral seslendirme örneği dinleyen Boyner marka sorumluları Bahar sesinde karar kıldı. Boyner Grup tarafından 2015 yılında hayata geçirilen bir akım olan Hopi Türkiye’de alışveriş sektöründe ilki gerçekleştirmiştir.

Kişiselleştirilmiş bir alışveriş sistemi olan Hopi müşterileri ile kurduğu teknolojik bağın sesi olarak Santral Seslendirme markasını tercih etti. Kurumsal kimliğini pekiştirecek ses ile seçimini tamamlayan Boyner çalışmaları kısa zamanda canlıya alındı.

Hopi’nin kapsamlı santral seslendirme çalışmasında, kadın santral seslendirme sanatçılarımızdan Bahar görev aldı. Santral Seslendirme projesinin profesyonel olarak tamamlanmasıyla birlikte yayına verilmesi de sağlandı. Müzik konusunda kendi Jingle çalışmalarını tercih eden Boyner-Hopi muhteşem sunumu ile şimdi telefonlarınızın diğer ucunda. Aradığınız zaman karşılama anonsları ve bekletme anonslarında Sibel Seslendirme sesi sizi karşılayacaktır.

Santral seslendirmenin günümüzde bir lüks değil en gerekli ihtiyaç olduğunun farkındayız. Bunun için profesyonel seslendirme sanatçılarımız ve prodüksiyon ekibimizle sizlerin yanındayız.