Hotiç Santral Seslendirme

İki marka bir araya geldik. Sibel Seslendirme Santral seslendirme markaları arasına Hotiç katıldı.

Hotiç Santral Seslendirme

HOTİÇ SANTRAL SESLENDİRME

HOTİÇ santral seslendirme örneklerinden değerli seslendirme sanatçılarını dinleyip Behice’de karar kıldılar.

1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulduğu günden bugüne; Modern kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun; dinamik, özgün ve farklı konsept tasarımlarıyla ayakkabı ve aksesuar markasının olmasının yanı sıra tüm ürünlerinde gerçek deri kullanmaktadır.

1956 yılında; ilk iki mağazasını Kadıköy’de açmış ve perakende sektörüne adım atmıştır. 1980’li yıllarda ise Caddebostan, Nişantaşı, Osmanbey mağazalarını açarak başta İstanbul olmak üzere yurdun dört yanında kaliteli ve güvene dayalı müşteri ilişkileri oluşturmuş bir markadır Hotiç.

“En kaliteli ürün, en kaliteli hizmet” anlayışı ile müşteri mutluluğu yaratan Hotiç; İngilizce Santral Seslendirme ve Türkçe Santral Seslendirme alanında sektörün parlayan yıldızı haline gelen Seslendirme Stüdyosu ile yapmıştır.

Hotiç; tüm Seslendirme Sanatçılarımızı dinlemiş Behice’de karar kılmıştır. Sonrasındaki Seslendirme metinleri tarafımıza ulaşmış ve tek bir revize yapılmadan İngilizce Santral seslendirme ve Türkçe Santral Seslendirme işi 1 stüdyo gününde Hotiç’e teslim edilmiştir.

Kurumsal kimliğimizin yanı sıra her santral seslendirme işi bizim için dostane bir oluşumdur. Zira dinlediğiniz sesler size yakın geliyorsa ruhunuza da iyi gelir. Bu sebeptendir ki; Seslendirme sanatçılarımız İngilizce santral seslendirme veya Türkçe Santral seslendirme işini yaparken tonlamaya ve vurguya özel olarak önem gösterir.

Çünkü her müşterimiz sadece müşterimiz değildir.

Çünkü işinizi, kendi işimiz gibi içselleştiriyoruz.

Size de her santral sesi tanıdık mı geliyor?

O halde doğru yerdesiniz?

Kalitenin merkezi, Seslendirme dünyasının parlayan yıldızı…

Sibel Seslendirme!