IKEA Seslendirme Projelerinin Tümünü Başarıyla Tamamladık..

IKEA tasarlamış olduğu IVR Seslendirme, Çağrı Merkezi Seslendirme, Santral Seslendirme, Mağaza İçi Seslendirme projelerini Santral Seslendirme ile hayata geçirme kararı aldı.

IKEA Seslendirme Projelerinin Tümünü Başarıyla Tamamladık..

İKEA SANTRAL SESLENDİRME

IKEA seslendirme projesi, Santral Seslendirme ekibinin 2 haftalık hummalı çalışmaları sonucu başarıyla tamamlanarak teslim edildi.

Yıl 1930 Ikea’nın kurucusu Ingvar Kamprad beş yaşındayken yakın komşularına kibrit satmaya başlar, yedisine geldiğinde bisikletini kullanarak daha uzak çiftliklere ulaşır. 2000’li yılların başından itibarende Türkiye'de Maya Holding A.Ş.'nin ana hissedarı olduğu MAPA Mobilya ve Aksesuar A.Ş. ile iş ortaklığına girmiş ve kısa zamanda Türkiye mobilya sektörünün tahtına oturmayı başarmıştır.

Binlerce çalışanı, yüzlerce mağazasıyla Türkiye’nin hemen hemen her noktasında faaliyetlerini sürdüren IKEA paydaşları ve müşterileri ile kurmuş olduğu iletişim ağını profesyonel çizgide yükseltmek amacıyla tasarlamış olduğu IVR Seslendirme, Çağrı Merkezi Seslendirme, Santral Seslendirme, Mağaza İçi Seslendirme projelerini Santral Seslendirme ile hayata geçirme kararı aldı.

IKEA’ nın santral seslendirme, çağrı merkezi seslendirme, mağaza içi seslendirme projelerinde Santral Seslendirme kadın seslendirme sanatçılarından Tuğba görev adlı.

Sizlerde santral seslendirme, Ivr Seslendirme, Çağrı Merkezi Seslendirme yâda mağaza içi seslendirme projelerinizde profesyonel bir çözüm ortağı arıyorsanız bizimle iletişim bölümümüzden irtibata geçebilirsiniz.