İnoksan Anons Seslendirme

Modüler ve estetik ürünlerle Kazandıran Mutfak İnoksan kaliteli mutfak üretimleri, anons seslendirmelerinde Sibel Seslendirme ile tercihini yaptı.

İnoksan Anons Seslendirme

İNOKSAN SANTRAL ANONS SESLENDİRME

İnoksan markası, 37 yıllık bir geçmişiyle Türkiye' nin gurur duyduğu bir marka olmaya devam ediyor. Modern, estetik ve fonksiyonel mutfak ürünleri ile İnoksan, endüstriyel mutfakta profesyonel çözümler sunmaktadır.

Açık büfe, servis hatları ve işletmeler için İnoksan kalitesine güvenin!

İnoksan santral anonslarında ve çağrı merkezi seslendirmelerinde Sibel Seslendirme ekibine güvendi. Seslendirme sanatçıları arasında seçimini Tuğba ile yapan İnoksan, çalışmaları 3 iş gününde yayına alındı. Dinamik bir sese sahip olan Tuğba İnoksan müşterilerinin hatta beklerken sıkılmamasını sağlayan vurgularda anonslarını tamamladı.

Santral robot operatörleri, sanal santral seslendirme çözümlerinde ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan yanıt almak isterseniz Sibel Seslendirme bu konuda size yetecektir. Santral seslendirme fiyatları hakkında mutlaka bilgi talep edin. Her bütçeye uygun çözümler sunan firmamız, kelime adedi ve kaşe fiyatı üzerinden ortalama bir fiyat sunmaktadır.