İzmir Gaz IVR Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

İzmir Gaz; hem çalışanlarının hem de abonelerinin hizmet alım hızını arttırmak için özel olarak tasarlattığı IVR Seslendirme projesi için Türkiye’nin Santral Seslendirmede marka ismi olan Santral Seslendirmeyi tercih etti.

İzmir Gaz IVR Seslendirme Projesi Başarıyla Tamamlandı

İZMİR GAZ IVR SESLENDİRME

Bilgi sistem altyapısı, yazılım ve donanım projeleri dünyada ve Türkiye'de önde gelen teknoloji ve otomasyon sistem sağlayıcıları ile donatılmış olan İzmir Gaz; hem çalışanlarının hem de abonelerinin hizmet alım hızını arttırmak için özel olarak tasarlattığı IVR Seslendirme projesi için Türkiye’nin IVR Seslendirmede marka ismi olan Sibel Seslendirmeyi tercih etti.

İzmir Gaz 1.000.000 aboneye hizmet verebilecek kapasite ve nitelikte bilgiyi saklayan, yöneten ve değerlendiren sistem altyapısına sahiptir. Geliştirilen bu bilgi yönetim sistemi, şirket içi çalışanların ve ilişkide bulunulan diğer kuruluşların (EPDK, BOTAŞ, yerel yönetimler, diğer altyapı kuruluşları vb.) sahip olunan bilgiye kolayca ulaşmasını sağlama amacına yöneliktir. İzmir Gaz’da doğalgaz hizmeti ile ilgili her türlü işlemi sistematik ve düzenli bir şekilde yürütebilmek, doğalgaz tesislerini daha verimli, güvenli ve kontrollü olarak kullanabilmek amacıyla gerekli tüm altyapı bilgilerine hızlı ve doğru bir şekilde ulaşmayı sağlamak için çeşitli sistemler kullanılmaktadır.

Sizlerde Türkiye’nin en kapsamlı IVR Seslendirme Sanatçısı kadrosundan kurumunuz için en uygun sesi seçmek ve profesyonel bir santral sistemine sahip olmak için lütfen bizimle iletişim bölümümüzden irtibata geçin.

Sizleri aramızda görmekten kıvanç duyacağız.