Jumbo Santral Seslendirme

Jumbo, santral seslendirmelerinde Türkiye' nin profesyonelleri ile çalışmayı tercih etti. Santral seslendirmelerinde Türkçe santral sesi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Jumbo Santral Seslendirme

JUMBO SANTRAL SESLENDİRME

Zerafetli sunumlar için çalışan Jumbo, çok değerli müşterileri için santral seslendirme ihtiyaçlarında Sibel Seslendirme ile çalıştı. Jumbo markası müşterilerine değer veriyor. Kurumsallığını temsil edecek sesi özenle seçti. Bahar mikrofon başındaydı.

Şıklık ve zarafeti daima tüketicisine sunan dünya markası ‘’Jumbo’’kendi sektöründe olduğu gibi santral seslendirme konusunda profesyonel firmamızı tercih ederek,tüketicisine kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sunmaya devam etmektedir. ‘’Jumbo’ ev gereçleri Türkçe santral seslendirmesi seslendirme sanatçımız Bahar tarafından okunarak teslim edilmiştir.

Etkili ve hitap yeteneği yüksek seslendirmenleri bünyesinde barındıran firmamız, referanslarımız ve çok daha orta ve büyük ölçekteki firmalara kurumsallık prensibi ile hizmet vermektedir. Santral seslendirmelerinde özenle yazılmış metinler ve sunumlar ile güçlü markamıza bir değer de siz katabilirsiniz.