Kipa Santral Seslendirme Projesini de Başarıyla Tamamladık..

Türkiye perakende sektörünün parlayan yıldızı Kipa; tasarlamış olduğu yepyeni santral sisteminin seslendirme çalışmaları için Santral Seslendirme ajansı ile sözleşme imzaladı.

Kipa Santral Seslendirme Projesini de Başarıyla Tamamladık..

KİPA SANTRAL SESLENDİRME

Kipa’nın santral seslendirmeleri kusursuz bir biçimde seslendirilerek, 2 iş günü gibi kısa bir süre içerisinde yayına başladı.

Kipa, 1992 yılında tarihi bir ticaret merkezi olan İzmir'de 100 işadamının girişimiyle kurulmuş bir markadır. 2003 yılında uluslararası perakende şirketi olan Kipa; Tesco tarafından satın alınarak, Tesco’nun küresel deneyimi birleştirildi.Bugün Kipa, 12 ülkede faaliyet gösteren, yaklaşık 520.000 kişiye istihdam sağlayan, her hafta milyonlarca müşteriye hizmet veren dünyanın en büyük perakende şirketlerinden biri olan Tesco'nun bir parçasıdır. 2003 yılında İzmir'deki 5 mağazayla yola çıkan Kipa, bugün İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Türkiye’nin en büyük üç şehri de dahil olmak üzere, 20 şehirde 168 mağazayla her hafta yaklaşık 1,5 milyon müşteriye hizmet vermektedir.

Sizlerde benzersiz ve kusursuz bir santral seslendirme projesini hayata geçirmek istiyorsanız; Santral Seslendirme olarak biz; dünyanın her dilinde seslendirme yapabilen yüzlerce seslendirme sanatçımızla, profesyonel prodüksiyon ekibimizle sizin için çalışıyoruz. Tüm santral seslendirme türlerindeki projeleriniz için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Sizin için profesyonel çözümler üretmek için varız.