LG Türkiye'nin Santral Seslendirme Projesi Tamamlandı..

Bir dünya markası olan LG de çalışmalarının Türkiye ayağının santral seslendirmelerini, Santral Seslendirme şirketine devretti.

LG Türkiye'nin Santral Seslendirme Projesi Tamamlandı..

LG ELECTRONICS SANTRAL SESLENDİRMELERİ

LG Markasının santral seslendirme çalışmasında Sibel Seslendirme’nin kadın seslendirme sanatçılarından Bahar görev aldı. Proje 1 iş günü içerisinde tamamlanarak teslim edildi.

LG Electronics, 1958 yılında kuruldu.Tarihi radyolar , televizyonlar gibi birçok ev aletini üreterek elde ettiği teknolojik deneyim ile gelişmiş bir dijital çağa yol açmıştır. LG Electronics, 21. yüzyılda birçok yeni ürün tanıttı.Yeni teknolojiler uyguladığı mobil cihazlar ve dijital TV'ler ile bir dünya şirketi olma statüsünü güçlendirmek için devam etmektedir.

LG akıllı bir markadır. “Lifes good “ sloganı geleceğe yönelik duruşumuzun büyük bir temsilcisidir.Evrensellik, Yarınlar, Enerji, İnsanlık ve Teknolojik kurumlar üzerine kurulmuş bir ayağı vardır, L ve G büyük harfler ile bir daire içerisinde insanlığın, herşeyden önce ideallerinizin merkezidir. Sembolü, kararlılığı ile kalıcı bir ilişki kurmayı ve müşterilerine en yüksek memnuniyeti sağlamayı temsil etmektedir.

Eğer sizde çalışanlarınızın verimini arttırırken size zaman kazandıracak, etkili ve nitelikli bir santral sistemi hazırlamak istiyorsanız, Santral Seslendirme’nin dünyanın her dilinde seslendirme yapan profesyonel seslendirme sanatçıları sizin için burada, bizimle iletişim bölümümüzden dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.