Machka Santral Seslendirme

Kullanıcılarına eşsiz bir ustalıkla hazırlanmış yüksek kaliteli tasarımlar sunan Machka tüm santral ve IVR seslendirmeleri için Santral Seslendirme Ajansını seçen dev markalar arasında yerini aldı.

Machka Santral Seslendirme

MACHKA SANTRAL SESLENDİRME

Türkiye' nin ilk tasarımcı etiketi taşıyan lüks hazır giyim markası Ayaydın-Miroglio Grubu tarafından 2004 yılında kurulan Machka; günümüzde hem uluslararası hem de yerel markalar arasında hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

Kullanıcılarına eşsiz bir ustalıkla hazırlanmış yüksek kaliteli tasarımlar sunan Machka tüm santral ve IVR seslendirmeleri için Santral Seslendirme Ajansını seçen dev markalar arasında yerini aldı. Seslendirme ajansımız kurumunuzun ivr seslendirme ve santral anonsları konusunda altyapılarını hazırlayabilmektedir.

Machka’ nın tüm şirket departmanlarında ki iş akışını hızlandıran, müşterilerinin talep, istek ve öneri akışlarını sorunsuz bir biçimde iletilmesini sağlamak amacıyla tasarlanan santral projesi için Santral Seslendirme adına güvenen özel ses bankasından kadın seslendirme sanatçısı Behice tercih edildi. Kurum sesi için en uygun seslerimizden birini seçen markamız, metin hazırlık aşamasından sonra stüdyomuza girdi. Machka Markasının kapsamlı santral ağının seslendirme projesi kısa bir süre içinde tamamlanmıştır.

Sizde kurumsal santral seslendirmelerinizi profesyonel bir kadroya teslim etmek isterseniz, bizimle iletişim bölümümüzden bağlantı kurabilirsiniz.