Megapol Grup Ivr Seslendirme

Alanında lider firmalarımızdan biri Megapol Grup Ivr seslendirme ve santral fon müziği ihtiyaçlarında Sibel Seslendirme' den destek aldı.

Megapol Grup Ivr Seslendirme

MEGAPOL GRUP IVR SESLENDİRME

-Megapol Grup Ivr Seslendirme alanında Sibel Seslendirme' den hizmetini aldı. Ivr Seslendirme dosyaları sistemlere başarıyla entegre edildi. Fon müzikleri konusunda da destek alan firmamız, bizimle yeni bir projesiyle daha buluşacak.

-Gayrimenkul, Enerji, Emlak Yönetimi ve özelikle İnşaat alanlarında faaliyet gösteren başarılı bir grup yönetimi sergileyen Megapool Grup Ivr Seslendirme projesin de Bahar Hanım’ı tercih etti.

İŞİMİZ SADECE SESLENDİRME

-Ulusal ve uluslararası büyük şirketlerle çalışmaya devam eden Sibel Seslendirme uzmanlaştığı Ivr seslendirme alanında da en iyilerle çalışmaya ve müşterilerine kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor.

-Megapol grup ivr seslendirme projesinde bu kez mikrofon başına Bahar Hanım geçti. Özgün, canlı ve dinamik ses tonu ile projeye hayat veren Bahar Hanım birkaç saat içerisinde Megapol ivr Seslendirme projesini tamamladı ve proje 1 iş gününden kısa bir sürede müşterimize teslim edildi. Projede aynı zamanda santral fon müziği de kullanıldı. Firmamızın telif sorunu yaşatmayacağı 15 tane profesyonel müzikler arasında seçimini yapan Megapol Grup ses dosyasını dinleyebilirsiniz.


-En iyi yaptığımız tek İşimiz sadece Seslendirme