Prosegur Santral Seslendirme

Dünyayı koruyan Presegur, santral seslendirmelerinde Sibel Seslendirme ile çalıştı. Güvenlik konusunda Lider olan Presegur seslendirme hizmetimizde Ebru ile kararını verdi.

Prosegur Santral Seslendirme

PRESEGUR SANTRAL SESLENDİRME

Güvenlik konusunda her zaman en iyi çözümleri sunan Prosegur santral seslendirmeleri tamamlandı. Sistemlere yüklenen projemiz, kısa zamanda müşterileri ile buluştu ve çözüm sağladı. Santral seslendirme örnekleri arasında seçtiği ses ise, sakin bir sestir. 

Daha güvenli bir dünya için çalışan Proesegur, sürekli gelişen altyapısı ile, titiz sunumlar yapmaktadır. Özel güvenlik yasalarına uygun Prosegur Alarm Merkezi, saniyeler içerisinde sizi zor duruma düşmekten kurtaracak çözümler sunmaktadır. İzinsiz giriş denemesinde anında dedektörler aktif olur. Dilerseniz şifre paneli, dilerseniz alarm paneli, dilerseniz,uzaktan kumanda, dilerseniz dış siren ile kötü niyetli insanları durdurabilme özelliği Prosegur’ da.
prosegur markasına santral seslendirmesi ile güç kattı
Prosegur Alarm, santral seslendirme çözümlerinde Türkiye’ nin santral seslendirme markası Sibel Seslendirme ile çalıştı. Santral seslendirme projemizin başında seslendirme sanatçılarımızdan Ebru bulundu. Projemizin sesinizi dinleyebilirsiniz.