Santral Seslendirme

Kurumsal firmalar için santral seslendirme, metin çalışmaları, bekletme anonsları ve müzikleri konusunda en uygun ücrette hizmet alabilirsiniz. Nasıl mı?

Santral Seslendirme

SANTRAL SESLENDİRME

Gelen arama yükünü hafifletmek adına şirketlere çağrı merkezi sistemleri ve santral seslendirme sistemini kurarak çalışanlarınız daha verimli olacaktır  Santral seslendirme ihtiyaçları günümüzde küçük ya da büyük tüm işletmelerde artık gereklidir. Gelen çağrılar ile, iş yükünü hafifletmek, şirket kalitesini arttırmak için dönüş alabilmek günümüzde değerlidir. İşte bu sebeple, santral sesine ihtiyaç duyarsınız. Mesai içi ve mesai dışı seslendirmeleri ile çok fazla müşteriye sağlıklı bir şekilde ulaşacaksınız.

Santral sisteminiz, ip telefon ya da sanal santral ya da analog santral olabilir. Robot bile kullanabilirsiniz. Ancak kullanmanız gereken en önemli şey karşılama anonslarında santral seslendirme. Bunun için siz değerli firmalarımıza yardımcı oluyoruz. Her formatta çalışmalar yapmaktayız. Markalar Telesis, Siemens, Alcatel, Avaya, Turkcell, Karel, Netaş… Tüm bu cihazlara uygun anons programımız ile, size destek vermekteyiz. Üstelik santral markanıza göre, ihtiyacınız olan formatta kayıtları alıyoruz. Bu anlamda yorulup sesi convert etmenize hiç ihtiyaç duymayacaksınız.

Karşılama anonsları, mesai dışı anonsu, bekletme anonsları konusunda destek veren kurumumuz, aynı zamanda fon müzikleri seçenekleri ile ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmektedir. Sibel Seslendirme, kurumsal sunumlarda, bir çok markanın santral seslendirme metinleri konusunda metin yazarları ile çalışmaktadır. Arayan kişinin telefonda kalma sürelerini ihtiyaçlara göre sınırlayan metinleri yazarak, firmanızın arama akışını düzenleyebilmektedir. Metin çalışmalarında ihtiyaca yönelik anket kayıtları için çalışmalar yapmaktayız. Dilerseniz arayan kişiyi anket bölümüne yönlendirerek ihtiyaca yönelik bir hizmet sunmaktayız. Alacağınız sonuçlar ile daha iyi bir grafik çizebilirsiniz.

Sibel Seslendirme, santral seslendirme fiyatları konusunda minimum kar ölçülerini baz alarak çalışmaktadır. Bu konuda her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Minimum 236 Tl’ den başlayan fiyatlarımız, kelime sayısı, dil seçenekleri ve seslendirme sanatçısına göre değişebilmektedir. Fiyatları ilk olarak belirleyecek şey, kelime ve hangi dilde seslendirmenin yapılacağı.

Profesyonel seslendirme ajansından kurumunuzu en iyi yansıtacak anonslar ile, bir adım daha başarı çıtanızı yükseltebilirsiniz. Bunun için iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Santral seslendirme metinlerinizin yazımı, bekletme müzikleri seçimi ve ses seçimi konusunda firmanızı taşıyacak hizmetler sunuyoruz.