Santral Seslendirme Fiyatları

İyi bir santral seslendirme hizmeti almak istiyorsunuz, ama fiyatlama nasıl gerçekleşiyor, bilmiyorsunuz. Biraz fikir vermesi için bu sayfamızı sizin için hazırladık

Santral Seslendirme Fiyatları

SANTRAL SESENDİRME FİYATLARI

Firmanız için hazırlayacağınız profesyonel bir stüdyoda seslendirmelerin fiyatları bir çok kritere göre değişiklik göstermektedir. Bunlardan kısaca size gözetmek istiyoruz.

Fiyatlama aşamasında öncelikle ses seçimi önemli. Seslendirmenlerin stüdyoda bulunma süreleri ve kaşeleri buna paralel olarak değişmektedir. Örneğin, Ayşe sesimiz 10 tl üzerinden 150 kelimeye kadar karşılama anonsu ve mesai dışı anonsuna seslendirme hizmeti vermektedir. Firmanızın karşılama anonslarında 230 kelime olan seslendirme hizmeti ortalama 17 tl olarak ücretlendirilecektir. Santral seslendirme fiyatları rakamsal olarak belli bir sistem dahilinde değişmektedir.

Belli bir kelime sayısı bulunan ve firmaların rahatlıkla standart anonslar ile santral seslendirmelerini tamamlamalarına yardımcı olacağını düşündüğümüz sabit kelime adedimiz 150 kelime. Bunu geçmesi durumunda ücretler aşma adedine göre değişecektir. Hem stüdyo ücreti hem de seslendirmenin aldığı ücret ile sunduğumuz bu hizmet için detaylı bilgi edinmek isterseniz iletişim bölümünden Sibel Seslendirme ile görüşebilirsiniz. Santral seslendirme fiyatlarının değişkenliği konusunda sizi bilgilendiriyor olacağız.

Profesyonel seslendirme sanatçıları eşliğinde seslendirme projelerinizi hayata geçirecek ekibimize, güvenin.