Şehir Işıkları Santral Seslendirme

Hayatın Kalbi sokaklardadır, diyen Şehir Işıkları Reklam santral seslendirmelerinde Sibel Seslendirme ile çalıştı.

Şehir Işıkları Santral Seslendirme

ŞEHİR IŞIKLARI SANTRAL SESLENDİRME

Türkiye' nin bir çok noktasında şubesi bulunan Şehir Işıkları Reklam müşteri, çalışan ağı arasında bağlantıyı sağlamak üzere santral seslendirme ağını güçlendirdi. Sibel Seslendirme ile karşılama anonsları, mesai dışı ve bekletme anonsları hazırlandı.

Bekletme anonslarında bir çok slogan ile, arayan kişiye firmanın kurumsal duruşunu ifade eden bu anonsları kendi müzikleri ile montajlandı. Mesai dışı anonslarında firmanın çalışma saatleri konusunda arayan kişiye bilgi verdi. Dilerse mesaj yönergesini kullanabilen kişiler, telesekreter sesi ile doğru şekilde yönergeleri takip ederse bağlantıyı doğru kullanabilecek. Sibel Seslendirme santral seslendirme konusunda ihtiyacınıza yönelik en doğru metin çalışmasını yazıp sunumunu demo olarak yapabilmektedir. Anons metinleri ihtiyaca göre hazırlanmaktadır.
şehir ışıkları için profesyonel santral seslendirme
Şehir Işıkları bilboard çalışmaları, durak çalışmaları, megalight ürünlerinin satışı belli bir programa göre yapılmaktadır. Her bütçeye uygun gelebilecek seçenekleri sunan Şehir Işıkları bu konuda size yol gösterecek santral sesi ile kısa zamanda ihtiyacınıza yanıt verebilecektir.

Opsiyonlu rezervasyon seçeneklerini bekletme anonslarında duyabileceğiniz santral sistemi ile, yine dilediğiniz zaman rezervasyon iptali yapabileceksiniz.

Santral seslendirme ihtiyacınızı sizde doğru firma ile karşılarsanız, müşteriniz arasında en doğru iletişimi sağlayabilecek metin seçenekleri ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.