Şişecam Santral Seslendirme

Cam üretiminde değişen dünyanın gelişen teknolojisini sonuna kadar kullanan Şişe Cam, sektöründe Avrupa’nın 1. Dünyanın 5. Üretici olma unvanını taşımaktadır.

Şişecam Santral Seslendirme

ŞİŞECAM SANTRAL SESLENDİRME

Şişecam Hem İngilizce hem de Türkçe santral seslendirmeleri ile ilgili olarak da bir proje gerçekleştirmesi gerektiğine karar verdi. Santral Seslendirme ekibiyle iletişime geçmesi, santral anons metinleri ile talep ve isteklerini iletmesinin üzerinden sadece birkaç saat sonra metinler isteklere uygun olarak yazar ekibimiz tarafından revize edildi. Santral metinleri ile ilgili konuda Amerikan aksanı ile hazırlanacak kısımlar ise akışa uygun hale getirildi.

Bu hızlı aksiyonu baz alan Şişe Cam tüm santral karşılama anonsları, İngilizce santral seslendirme ve IVR Seslendirme çalışmaları için Sibel Seslendirme ile bir sözleşme imzalama kararı aldı. Sözleşmenin imzalanmasını takiben Santral Seslendirme ses bankasından Amerikan aksanı İngilizce Santral Seslendirme bölümü için Julie, Türkçe Santral Seslendirme bölümü için Duygu’nun sesi konusunda mutabık kalındı.

Seslendirme yönetmenimiz ile santral anons kayıtlarının alınması sağlanarak, kayıtların prodüksiyon bölümüne aktarılması ve santral ses sistemlerine uyumlu hale getirilmesi ile proje tamamlanarak yayına alındı. Sizde dünyanın ortak dili olan İngilizce Santral Seslendirme çalışlarınızı Amerikan aksanı ya da İngiliz aksanı olarak hayata geçirmek, size özel olarak hazırlanacak santral metinleri ile fark yaratmak, özel santral bekletme müzikleri ile hedef kitlenize karşı akılda kalıcılığı sağlamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi aramızda görmekten ve müşterilerinize harikulade bir santral karşılama yaratmaktan mutluluk duyacağız.