Tefal Seslendirme

Tefal çağrı merkezi anonsları hizmete girdi. Tüm Türkiye adres telefon datalarını içeren anonslar 3 günde tamamlanıp, sistemlere yüklendi.

Tefal Seslendirme

TEFAL SANTRAL SESLENDİRME

Dünyada 150'den fazla ülkede, Türkiye’de 150 mağazasıyla faaliyet gösteren Tefal; ev konforuna konfor katacak teknolojisi ve geniş servis ağıyla müşterilerinin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Tefal yoğun iş akışlarının sorunsuz seyri için yeniden tasarladığı çağrı merkezi projesinin santral seslendirme ayağı için Sibel Seslendirme ile sözleşme imzaladı. Tüm ülkede yeral Tefal servis telefon ve adres bilgilerini içeren anonslar kısa zaman içerisinde çalışıldı.

Sibel Seslendirme Ajansının profesyonel metin yazarı kadrosu tarafından Tefal’in tüm Türkiye adres ve telefon bilgilerinden oluşan IVR seslendirme anonsları akışa uygunlukla yeniden yazıldı.

Akabinde başlayan stüdyo çalışmalarında Sibel Seslendirme Ajansı’nın dünya markaları ve resmi kurumlar tarafından en çok tercih edilen seslendirme sanatçısı Bahar görev aldı. 

Proje sorunsuz bir şekilde tamamlanarak Tefal’e teslim edildi ve onayın sonrasında sisteme entegre edildi.

Sizde santral seslendirme projelerinizde Sibel Seslendirme ile bir adım önde olun, prestijinize prestij hizmetlerimize değer katın.