TÜRKTRUST Santral Seslendirme Projesi Artık Yayında..

Gerçekleştirdiği tüm iş kollarındaki projelerinde mükemmeliyetçi bir yaklaşımla ilerleyen TÜRKTRUST’un iletişim ağının santral seslendirme ayağında Santral Seslendirme olarak ilk ve tek tercihi olduk.

TÜRKTRUST Santral Seslendirme Projesi Artık Yayında..

TÜRKTRUST SANTRAL SESLENDİRME

TÜRKTRUST Bilgi İletişim ve Bilişim Güvenliği Hizmetleri A.Ş., Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Elele Vakfı'nın bir kuruluşu olarak 14 Temmuz 2004 tarihinde kurulmuştur.

TÜRKTRUST, elektronik sertifika üretim ve yönetim yazılımını kendi geliştirmiş ve uluslararası standartlarda hizmet verebilen ülkemizin ilk ve tek özel Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcısı’dır.

ESHS faaliyetleri ile birlikte yazılım geliştirme, proje ve entegrasyon hizmetleri de veren TÜRKTRUST, yurt çapında yaygın kullanıma ulaşan hazır yazılım ürünlerinin yanı sıra, anahtar teslim projelerle bütünleşik bilgi güvenliği çözümleri de sunmaktadır.

Gerçekleştirdiği tüm iş kollarındaki projelerinde mükemmeliyetçi bir yaklaşımla ilerleyen TÜRKTRUST’un iletişim ağının santral seslendirme ayağında Santral Seslendirme olarak ilk ve tek tercihi olduk.Bu tercihin sonucu olarak seçilen Santral Seslendirme’nin özel seslendirme sanatçısı departmanından Bahar görev aldı.

Eğer sizde kurumunuzun santral karşılama anonsları ve IVR Seslendirme çalışmaları için doğru bir adres arıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz. Bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve size özel yapılacak çalışmamız için bir fikir edinebilirsiniz.

Sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.