Ünilever Ivr Seslendirme

Gıda, kişisel bakım, ev bakımı ürünleri ile, hayatımızın pek çok alanında hizmet sunan Ünilever,ivr seslendirme hizmetinde Sibel Seslendirme markasına inandı.

Ünilever Ivr Seslendirme

ÜNİLEVER IVR SESLENDİRME

Kasım ayı: Unilever ayı idi. Ünilever Ivr seslendirme hizmetimiz canlıya alındı.
Ünilever metinleri bize ilk ulaştığında çok heyecanlandık ve mutlu olduk. Geniş bir metin çalışması ile müşteriler ihtiyaçlarına yönelik çözümlerine kısa zamanda ulaşabilecek. Ivr sisteminde arayan kişinin kolaylıkla aradığı departmana ulaşıp sorununu çözebilecek bir proje hayata girdi. Müşterileri için Kvkk metinlerini sesli olarak ivr tabanına yerleştiren Ünilever, müşterilerine kişisel hakları konusunda bilgilendirme yaptı. Bu bilgilendirme ile, Ünilever bünyesinde bulunan sistem bilgilerinin nasıl kullanılacağı konusunda müşterilerini bilgilendirdi.

ünilever markası için santral seslendirmeleri canlıya alındı

Unilever Ivr seslendirme projemizin başında Ebru bulunuyor. Zaman içerisinde ihtiyaçlar oldukça markamız ve müşterileri için hazırlanan metinleri seslendirmeye devam ediyoruz. Sesli yanıt sistemi ya da call center seslendirmelerinde kurumumuz tüm anons çalışmalarında size destek sağlayacak iş birliği ile yanıbaşınızda. Ivr anons seslendirmelerinde kadın ya da erkek seslendirme ihtiyacınızda kurum olarak her tonda seslendirme yapabilecek bir ekiple karşınızdayız. Ivr sistemlerinize entegre edebileceğiniz müzikler ile kısa zamanda ihtiyaçlarınıza yanıt alabilirsiniz. Santral Seslendirme, iş yükünüzü anonslar ile taşıyor. Anonsları doğrular kurgularsanız tüm iş yükünüzden kurtulacaksınız.

Sesli yanıt sistemi bir diğer adı ile ivr seslendirmeleri, genellikle uzun metrajlı olmaktadır. Metinleri içerisinde, tarih için rakamlar, ödeme bilgileri için rahatlar, ay, yıl, kişi isimleri veri tabanlarına işlenir. Sesli gelen konuşmalar ile, sistem çalışır. Unilever işte bu sistem ile çalışmalarına başladı.