Vatan Philips Kampanya Hattı Santral Seslendirme

Vatan Philips ortaklığı ile yapılan kampanya için santral seslendirme ve anons çalışmalarını Sibel Seslendirme başarıyla tamamladı.

Vatan Philips Kampanya Hattı Santral Seslendirme

VATAN BİLGİSAYAR SANTRAL SESLENDİRME

Vatan Bilgisayar Philips Kampanya Hattı için Santral Seslendirme' yi tercih etti.

Dünyaca ünlü teknoloji markalarının binlerce ürün çeşidiyle her bütçe ve tarza hitap etmektedir. Kişisel elektronik aletlerinden, kişisel bilgisayarlara, küçük ev aletlerinden teknoloji anlamında sizlere kolaylık sağlayabilecek bir çok ürünü sizlere sunan Vatan Bilgisayar ve Philips ile müthiş bir kampanyaya ev sahipliği yaptı.

Vatan Bilgisayar çalışmış olduğu markalardan; Philips ile yapılan anlaşma gereği güzel bir kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Vatan bilgisayarın Philips kampanya hattını seslendirmekten gurur duyarız…

Santral seslendirme ve anons konusunda destek verdiğimiz bu proje için detaylı seslendirme çalışmamızı bizi arayarak isteyebilirsiniz.

Santral seslendirme metinleri fon müzikleri, mesai içi ve mesai dışı anonsların örneklerini sitemizin diğer sayfalarından temin edebilirsiniz. Santral anons konusunda marka tesciline sahip firmamız yaklaşık 15 senedir profesyonel olarak sizlere destek vermektedir.