Voyage Otel’in Santral Seslendirme Çalışması Tamamlandı

Tüm dünya ülkelerinin ekseriyetle tercih ettiği tatil ve yaşam merkezi Voyage Otel 4 dilde tasarladığı yabancı dil santral seslendirme projesi için Santral Seslendirme ajansı ile geçtiğimiz günlerde bir sözleşme imzaladı.

Voyage Otel’in Santral Seslendirme Çalışması Tamamlandı

VOYAGE OTEL SANTRAL SESLENDİRME

Dünya tatil devi Maxx Royal markasının yeni ve yenilikçi yüzü Voyage Otel nefes kesen mimarisi ve kusursuz lüks hizmeti ile müşterilerine “hayatı başa sarmayı vadediyor.” Tüm dünya ülkelerinin ekseriyetle tercih ettiği tatil ve yaşam merkezi Voyage Otel 4 dilde tasarladığı yabancı dil santral seslendirme projesi için Santral Seslendirme ajansı ile geçtiğimiz günlerde bir sözleşme imzaladı.

Voyage Otel’in santral metinleri İngilizce, Türkçe, Almanca ve Rusça olarak tasarlandı. Her yabancı dil seslendirme çalışması için ana dili o dil olan seslendirme sanatçıları stüdyoya girdi. Voyage Otel için özel olarak yapılan santral müzikleri ile müşterilere benzersiz bir karşılama sunulması için hummalı bir çalışmayla proje tamamlandı.

Sizlerde dünya markalarının santral sesi olan Santral Seslendirme ajansı ile çalışmak istiyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizi arayın markanızı tanıtın gerisini bize bırakın.