Yataş Ivr Seslendirme

Santral Seslendirme ile Yataş Ivr sistemleri tamamlandı. Kurum ve müşteri arasında güçlü bir bağ oluşturan anonslarımız ile ilgili süreci okuyabilirsiniz.

Yataş Ivr Seslendirme

YATAŞ IVR SESLENDİRME

- 1979 yılından bu yana ülkemizde ve dünyada kaliteli yatak üretimi ile büyük bir marka olan Yataş Ivr seslendirme projesi tamamlandı. Yataş Ivr projesinde aynı zamanda Enza Home, Divan marka müşterileri için anons alan Yataş projesi hayata girdi.

- Her tarza uygun ve her tıbbi sorunu çözen, rahatlığı ve kalitesi ile Yataş ürünleri metinleri, kısa zamanda müşterinin sorunu çözebilmesine odaklı hazırlandı. Sesli yanıt sistemi ile dilerse müşteriler temsilci ile görüşerek dilerse görüşmeden sorununu çözebilecek şekilde hazırlandı.

mükemmel sistemlerle hazırlanan yatan ivr seslendirme ile sizlerle

- Türkiye' nin her noktasında birebir görüşebileceğiniz Yataş mağazaları ivr seslendirme projesinin başında Bahar bulunmaktaydı. Canlı bir seslendirme ile, arayan kişinin enerjisini arttıracak yönlendirmeleri ile proje hayata girdi. Profesyonel bir seslendirme ajansında başarılı ivr seslendirmeleri için Santral Seslendirme markasına inanın!