İspanyolca Santral Seslendirme

İspanyolca Santral Seslendirme projelerinde sadece İspanyol Santral Seslendirme Sanatçılarımızın görev alma nedeni, İspanyolcanın doğru telaffuzunun önemidir.

İspanyolca, dünyanın en çok konuşulan üçüncü dilidir. Romen dillerinden biri olarak ifade edilmektedir.

İspanyolca Seslendirmeleri-İspanyolca santral seslendirmeyi ( IVR Seslendirme ), sektörlerinde başında dünyaca ünlü tekstil mağazaları zinciri mango ve zara mağazaları, gemi ve havayolu şirketleri, turizm ve tekstil şirketleri kurumsa santral sistemlerinde İspanyolca santral seslendirmesini tercih etmiştir.

-İspanyolca seslendirme, ana dili İspanyolca olan bay bayan seslendirme sanatçıları tarafından ajansımızca hazırlanmaktadır. İş dünyasında Türkiye de önemli şirket ve temsilcilikleri elinde bulunduran İspanyollar İspanyolca seslendirme hizmetlerinde genellikle kendi ülkelerini tercih etseler bile cast açısında santral seslendirme ajansımızı tercih etmektedirler.

İspanyolca ve İtalyanca arasındaki farklar-İspanyolca santral seslendirme hem İtalyancaya hem de komşusu Portekizceye çok fazla benzese dahi apayrı bir ton ve vurguya sahiptir.

-İspanyolca dil kültürü açısında çok zengin olsa da dünyada ve İspanyada konuşulan dili kastinya İspanyolcasıdır.

-İtalyanca, İspanyolca’ dan daha kolay olduğu ifade edilmektedir. İtalyanca’ nın Gramer yapısının İngilizce ye olan benzerliği bunu göstermektedir. Kelimeleri kısadır, ezber konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Yazıldığı gibi telaffuz edilmesi de bir diğer artı sebeptir.

-Dil ve konuşma konusunda genellikle milliyetçi bir toplum olan İspanyollar öncelikle hem ülkelerinde hem de diğer ülkelerde İspanyolca konuşmak isterler, zor durumda kaldıklarında yine ortak dil olan İngilizceyi tercih etmektedirler.

İspanyolca'da-Yapılan-Projeler
-Futbol endüstrisi olarakta bilinen ve dünyanın en iyi futbol takımlarını ve futbolcularını bünyesinde barındıran ispanya diline fazlası ile sahip çıkan ülke olarak adını tüm dünyada daha da çok tanıtmış, İspanyolca dilini, dünyadan İspanyaya gelmiş birçok sporcu ve ticaret şirketlerine kabul ettirmiş ve konuşturmuştur.

İspanyolca santral seslendirme örneklerimizi web sitemiz üzerinden dinleyebilir ve bizimle iletişim bölümümüzden Sibel Seslendirme ile irtibata geçebilirsiniz.