IVR Seslendirme

IVR Seslendirmenin kurumunuzu kusursuzca temsil edebilmesi önemlidir. Santral Seslendirme Ajansı olarak, bay bayan santral seslendirme sanatçılarımızla profesyonel olarak hazırlanmış bir IVR Seslendirme yaratıyoruz.

IVR SESLENDİRME

IVR Seslendirme, çoğumuzun aslında çok fazla duymadığı ve teknik bir terim olmasının yanı sıra; santral seslendirme sektöründe çok fazla aranılan hizmetlerin başında gelmektedir.

“IVR; İnteractive Voice Response” yani Sesli Yanıt Sistemi olarak adlandırılan hizmet günümüzde birçok firma ve marka tarafından kullanılmakta ve interaktif pazarlama yöntemlerinde %100 başarı sağlamış bir iş kolu unvanını taşımaktadır. Her firma veya şirketin bu kenolojiye ihtiyacı olmayabilir ama Türkiye ve dünyada bu sistemi kullanan binlerce firma olduğunu temel alırsak ehemmiyetini de o denli fark etmiş oluruz.

Sesli yanıt sistemini en çok tercih eden sektörler, Bankalar, sigorta ve leasing şirketleri, GSM operatör şirketleri, yüksek öğretim kurumları ve üniversiteler gibi büyük kurumlardan oluşmaktadır.

IVR SESLENDİRME ÖRNEKLERİ-IVR Seslendirme sistemine örnek olarak; herhangi bir bankayı aradığınızda karşılama anonsu ile önce size kimlik numaranızı tuşlamanızı talep eden bu teknolojinin anonsu, kimlik bilginizden sonra size isminizle hitap ederek sizi tanıdığını deklare eder ve işlemleriniz artık tanımlı sistem tarafından yöneltilen sorulara tuşlu cevap seçeneği kullanarak işlemlerinize devam edilir.

-Teknolojik çözüm sayesinde hem firmanız ekonomik bir çözüme kavuşur, hem de müşteri portföyünüz tanımlanmış hizmetlerinize anında ulaşabilir ve yararlanabilir.

-Bu konuda; Bay veya bayan profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan ses bankamızla sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ivr anonslarımızı müşterilerimize sunarken santral fon müziği örneklerimiz arasından kendi müziğinizi seçebilirsiniz.

- Örnek çalışmalarımıza buradan ulaşabilir, ses bankamızdan sizin için en doğru sesi seçebilir ya da bu kararı arzu ederseniz sizin için verebiliriz. Kusursuz ve sorunsuz bir bu projeyi hayata geçirmek ve sadece profesyonellerle çalışmak isterseniz bizimle iletişim bölümümüzden irtibata geçebilirsiniz.

Ivr-Anons-Hizmetleri

IVR SESLENDİRME METİNLERİ-Türkiye’nin ve Dünyanın dev marka ve kurumlarının IVR Seslendirmede ilk ve tek tercihi olmayı başaran Santral Seslendirme olarak Ivr Seslendirme metinleri ile sizlere destek verebiliyoruz. Metin çalışmalarımız öncelikle sistem ihtiyaçlarını belirlemekle başlamaktadır.

- Hangi departmanların aktif çalıştığını belirledikten sonra metinlerinizde o başlıklar altında, gerekirse alt başlıkları yazıyoruz. Hizmet sırasında oluşabilecek olumlu olumsuz durumlara göre yönergeler konusunda sizi bilgilendirip, gerekli anonsları metinlere yazıyoruz.

-Ivr seslendirme çalışmalarında metinler hazırlanırken öncelikle projenizin kaç birimden olduğunu belirliyoruz. Ardından varsa farklı dil, tercüme desteğimiz ile metin çalışmalarınızı tamamlıyoruz.

-IVR Seslendirme sistemi 7 gün 24 saat esasına dayalıdır. Şirketiniz tarafından müşterilerinize mesai saatleri içinde birebir verebileceğiniz hizmetlerin neredeyse %50 den fazlasını IVR sistemi ile verebilirsiniz.

Bu teknoloji son dönem iyice geliştirilip sesli yanıt altında çeşitli başlıklar halinde toplanmıştır. Bunlar sırasıyla;

• Call Steering:Türkçe dilinde doğal konuşmayı anlayan sesli yanıt sistemi

• ASR: "Sözcük Tanıma Teknolojisi" destekli sesli yanıt sistemi

• TTS: "Metinden Sese Çeviri" teknolojisi ile dinamik metin yönetimi

• Voice Verification: "Ses Tanıma Teknolojisi" ile daha hızlı, daha güvenli ve daha basit güvenlik süreçlerini sizlere sunmaya devam etmektedir.

IVR SESLENDİRME ANKARAAnkara' da bir çok özel ve devlet bankasının merkez binalarının olması, bölge olarak call center denilen çağrı merkezlerinin çoğunun Ankara' da olması telefon trafiğinin yoğun kullanılması ve bu trafik altyapısının sadece canlı müşteri temsilcileri ile çözülemez hale gelmesi ivr seslendirmesini de gün yüzüne çıkarmıştır. İvr seslendirme bilmeyenler için sesli yanıt sistemi olarak bilinen ve özellikle sigorta ve bankacılık sektörünün son dönemde kullandığı bir sistem olmuştur. İnteraktif sesli yanıt sistemi ivr seslendirmeleri sayesinde aynı anda gelen onlarca çağrı çeşitli departmanlara hızlıca yönlendirilebilir, bekletilebilir ve bir sıralama dahilinde çağrılar cevaplanabilir. Eski dönemlerde bu sistemlerdeki seslere genellikle telesekreter olarak isim takılmış olsada bu sekreterin gerçek sekterden ayrılmasının en büyük farklı yapılması mümkün olmayan gerçeklikte işleri yapabilmesidir.