Türkçe Santral Seslendirme

Türkçe Santral Seslendirme ihtiyaçlarınıza; profesyonel Türkçe Seslendirme Sanatçılarımızla cevap veriyor ve size özel Türkçe Santral Sistemleri oluşturuyoruz.

Diğer tüm dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye’de de hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun, santral seslerinde Türkçe Seslendirme' nin profesyonel olarak hazırlanmış olması gerekmektedir. Çünkü bir şirketin, kurumun ya da kuruluşun, ulaşılabilmesi en kolay vitrini; Santralidir.

Örneğin müşteriniz sizi ilk aradığında kendisini karşılayan kadın anons sanatçısı ya da erkek sanatçısının; ses tonu, diksiyonu, samimiyeti, okumakta olduğu, ivr metninin akıcı ve anlaşılabilir olması ile firmanıza not verecektir. Pazarlama ve iletişimin altın kuralı, takdir edersiniz ki ilk izlenimdir.

Santral Seslendirme’ de İlk İzlenim Neden Önemlidir?

-Görsel düzlemde ilk izlenim süresi ortalama 10 saniye iken İşitsel düzlemde ilk izlenim edinme süresi sadece 3 saniyedir.

-Bunu bir örnek ile açıklamak gerekirse; güzel bir ses duyduğunuz anda (kafanız ne kadar yoğun olursa olsun) daha ilk saniyeden itibaren irkilirsiniz ama güzel bir çiçek gördüğünüzde bu sizin meşguliyetinize, ruh ahvalinize bağlı olarak, daha seçici süzgecinize değmeden akıp gidebilmektedir.

- Bu yüzden, altını çizerek belirtmeliyiz ki; eğer kurumsal, prestij sahibi ve güven veren bir santral sistemi arzu ediyorsanız Santral Anonslarınızın profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından seslendirilmelidir.

Türkçe-Santral-Seslendirmeleri

Santral Karşılama Anonsu Örnekleri-Türkçe Karşılama Anonsu; asılda tek bir ana başlık gibi görünse de al başlıkları oldukça zengin olan bir örneklerindendir.

- Bunlar kimi zaman; çağrı merkezi karşılama, santral anons, anons, karşılama anonsları, çağrı merkezi anons, IVR, mesaj, anket, Türkçe Santral Anons, yabancı dil, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Farsça, İtalyanca, İspanyolca, Rusça olarak da adlandırılabilmektedir.

Türkçe Santral Seslendirme konusunda uzman, profesyonel Kadın ve Erkek Santral Seslendirme Sanatçılarını bir araya toplayan Cast sistemi kurduk. Bu ses bankası Türkiye’nin en önemli sanatçılarını kapsamasının yanı sıra dünyanın seçkin markalarının kurumsal santral seslendirmelerine ses olmuş kişilerden oluşmaktadır. Eğer sizde bu seçkin markalar arasında yerinizi almak ve anonslarınızı benzersiz kılmak istiyorsanız; biz paydaşlarımızla birlikte sizin için kusursuz bir ivr sistemi kurmak 7/24 için çalışıyoruz.

Türkçe Santral Sanatçılarımızın mevcut seslendirme örneklerini dinlemek için aşağıda yer alan müzik playerı kullanabilir, dilerseniz fon müziği bölümümüzden de kendi santral müziğinizi seçebilirsiniz. Bunların akabinde ise profesyonel projenizi hayata geçirmek için Sibel Seslendirme ile iletişim bölümümüzden irtibata geçebilirsiniz.