Santral Seslendirme

Santral Seslendirme olarak tam 20 yıldır; santral seslendirme, IVR Seslendirme ve Yabancı Dil Santral Seslendirme alanında on binlerce projenin santral sesi olduk. En profesyonel santral seslendirmesine sahip olmak sizinde hakkınız.

Dünyada her geçen gün ilerleyen, gelişen ve değişen teknolojiyi kontrol altında tutmak ve kullanmak artık insanoğlu için vazgeçilmez hale gelmiştir. Bu anlamda Sibel Bahar Santral Seslendirme alanında sizi çözümsüz bırakmıyor. Profesyonel santral seslendirme, robot operatör, ivr seslendirme, santral bekletme müziklerinin tamamını karşılayan kurumumuz çalışmalarını detaylı inceleyebilirsiniz.

Robot Operatör Ses Kaydı-Ajansımız bünyesinde sunmuş olduğumuz hizmetlerin daha geniş kitlelere hitap edebilmesi adına kurumunuzun ihtiyaçlarıyla doğru orantılı olarak; yabancı dil olarak(İngilizce, Fransızca, Arapça, Rusça, Almanca vb. ), bay bayan, çocuk gibi seslendirmelerin tüm alt kategorilerinde sanatçılarımızla alternatif çözümler sunuyoruz. Bu ses kayıtlarını robot operatörünüze kolaylıkla entegre edebilecek teknik departmanlarımız size hizmet vermek için hazır. Robot operatörlerinize ses kayıtlarınızı bulunduğunuz il neresi olursa olsun gönderebiliyoruz.

-Hizmetlerimizin merkez noktalarından biriside “ santral fon müziği ” yani bekletme müziğidir. Anonslarınızda kullanılacak bekletme müziği, ajansımız arşivindeki yüzlerce melodi arasından seçilebileceği gibi size özel müzikleri de tasarlayabiliriz.

Ivr Seslendirme-Teknolojinin için en büyük katkılarından birisi sesli yanıt sistemi ( IVR Seslendirme ), artık bir kurum ya da kuruluşu aradığınızda karşınıza dil hâkimiyeti kuvvetli, bize soru soran, sorduğunuz sorulara yanıt veren birisi çıkıyor. Hata yapmadığı gibi hata yapmanıza da izin vermiyor.

-Santral Seslendirme olarak; bizleri birbirimize bağlayan, ortak bir platformda kalmamızı sağlayacak itici gücün ileri teknoloji olduğu biliyor ve hizmetlerimizde bunu sonuna kadar kullanıyoruz. Santral seslerinde başka firmalardan ses ihtiyacınızı karşılamanıza gerek kalmayacaktır.

-Günümüzde birçok alternatif seslendirme olmasına rağmen, biz Seslendirme Ajansı olarak, sadece istemiş olduğunuz santral anonsu kayıtlarını yapmakla kalmıyor, her zaman “daha iyisi nasıl olur?” sorusuna cevap arayarak, size aynı zamanda bu alanda danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

-Şirketinizin hem ticari hem de sosyal anlamda daha profesyonel ve kurumsal yapısına destek sağlayacak santral seslendirme sanatçıları tarafından hizmetimizi veriyoruz.

Santral Anons Seslendirmeleri - Ses Kayıt-Teknoloji ilerledikçe ihtiyaçlarımız da değişiyor. Haberleşme ve iletişim çağının gereklilikleri kurumsal düzleme de dik açıyla yansımış ve şirketlerin, markaların, resmi kurumların hizmet portföylerini ele geçirmiştir.

- Örneğin bir kurumun santral anons seslendirmeleri çok değil 10 yıl önceye kadar birkaç kelimeyle sınırlıyken şimdilerde sayfalar dolusu metin halini alan Sesli Yanıt Sistemi IVR Seslendirmeye dönüşmüştür. Ses kayıt ihtiyacı şirket büyüklüğüne göre değişmektedir.

-Bu nasıl mı oldu? Android çağındayız ve telekomünikasyon; ilerleme kaydeden veya kaydetmek isteyen kurumun tek çaresi. İnsanlar artık tek tuşla hizmet almaya odaklı. Bu nedenle de “santral anonsu” tüm kurumlar için lüks değil birinci sıra ihtiyaç listesinde.

Bu kategorinin tümünde teknolojik imkânlarımızı sonuna kadar kullanıyor, çözüm ortaklarımızla birlikte size profesyonel hizmetler sunuyoruz. Bulutfon seslendirme ve anons, sanal santral ve ip santral anonslarında sizlerleyiz.

Daha Detaylı çalışmaları referanslar bölümümüzden dinleyebilirsiniz.

Bizimle çalışmalarınız konusunda dilediğiniz zaman destek alabilmeniz için iletişim bölümünden bağlantı kurabiliriz.


⁠⁠⁠